jposkieneVilniaus universiteto Istorijos fakultetas

Moksliniai interesai:
  • istorinių laikų archeologija;
  • archeologinė keramika;
  • archeologijos paveldosauga, paveldo valdymo klausimai.
Biografija:

1989–1995 m. studijavo Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, baigė Istorijos specialybės bakalauro ir magistro studijas. 1996–2002 m. studijavo Vilniaus universiteto doktorantūroje, apgynė humanitarinių mokslų srities daktaro disertaciją tema „Trakų pilių ir miesto XIV–XVI a. I p. keramika“. Rengiant disertaciją, stažavosi Lundo universiteto Archeologijos institute ir Varšuvos universiteto Archeologijos institute. Nuo 2003 m. yra VU Istorijos fakulteto dėstytoja. 2003–2013 m. taip pat dirbo Istorijos fakulteto mokslo reikalų ir plėtros prodekane, 2013–2016 m. buvo Europos humanitarinio universiteto Istorijos departamento vadovė, 2016–2018 m. dirbo Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcijos direktoriaus pavaduotoja muziejinei ir mokslinei veiklai. Nuo 2020 m. – Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato tarybos pirmininkė. Nuo 2022 m. – Kernavės archeologinės vietovės, įrašytos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, valdymo plano priežiūros grupės pirmininkė. 2018 – 2023 m. ėjo Lietuvos mokslo tarybos Humanitarinių ir socialinių mokslų komiteto pirmininkės pareigas.

Tinklai:

ResearchGate