Kviečiame skirti 2 proc.

IFGerbiami kolegos, studentai, bičiuliai, nuoširdžiai kviečiame savo gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti Vilniaus universiteto Istorijos fakultetui.

Norint skirti paramą, reikia ranka arba elektroniniu būdu užpildyti prašymo formą FR0512 (4 versija):

• ranka užpildytą formą (formą galite rasti čia) reikia nunešti arba nusiųsti į Valstybinę mokesčių inspekciją pagal savo gyvenamąją vietą (adresus galite rasti čia);
  • formą pildant elektroniniu būdu, reikia per Jūsų banko teikiamą internetinės bankininkystės paslaugą ar kitą prieigą prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildyti formą portale.

Duomenys reikalingi deklaracijos formos pildymui:

E1 Gavėjo tipas: 2

E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 211950810

E3 Mokesčio dalies paskirtis: VU Istorijos fakultetui

Skirti gyventojų pajamų mokesčio dalį Istorijos fakultetui galite iki 2019 m. gegužės 1 d.

Nuoširdus ačiū!

Justinai Kozakaitei įteikta 2019 metų Valstybės Nepriklausomybės stipendija

386450 929955 1287x836Kovo 11 d. iškilmingame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjime Seime 2019 metų Valstybės Nepriklausomybės stipendija įteikta dr. Justinai Kozakaitei.

Daugiau informacijos žr. čia.

Justinos Kozakaitės kalbos tekstas

"Didžiųjų magistrų keliautojų klubas" kviečia prisijungti prie kelionės į Čekiją

univerzita"Didžiųjų magistrų keliautojų klubas" kviečia prisijungti prie VU Istorijos fakulteto dėstytojų, doktorantų, studentų, alumnų ir kitų prijaučiančių kelionės į Čekiją 06.22 – 06.26 d.

Kelionė per istorines epochas: barokinės rezidencijos ir jėzuitų paveldas Olomouce ir Kromeržyže, unikalus modernizmas Brno, renesansinis miestas (UNESCO paveldas) Telčas, gotikinė ("vytautinė" - čia tokia istorija) Kutna Hora ir kitos pilys, galiausiai mažai žinoma lituanistinė vieta kelionės pabaigoje.

1 DIENA. Anksti ryte iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas Bielsko Biala. Olomoucas. Nakvynė Olomouce viešbutyje.

2 DIENA. Maršrutas: Olomoucas – Kromeržyžas – Brno. Nakvynė Brno viešbutyje.

3 DIENA. Maršrutas: Telčas – Karlšteinas – Liberecas. Nakvynė Liberece viešbutyje.

4 DIENA. Maršrutas: Českij raj – Kutna Hora. Nakvynė Kutna Horoje viešbutyje.

5 DIENA. Išvykimas į Lietuvą. Jaromiežas. Vėlai vakare Lietuvoje.

Kelionės kaina žmogui - 260 EUR (dviviečiai kalmbariai, norintiems gyventi vieniems plius 140 eurų).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

• Kelionė autobusu,
  • 4 nakvynės viešbučiuose,
  • medicininių išlaidų draudimas,
  • maitinimas – 4 pusryčiai.
Norinčius aplankyti Čekiją, prašome rašyti

Istorijos fakulteto tarybos rinkimų rezultatai

Istorijos fakĮ Istorijos fakulteto Tarybą išrinktais laikomi:

Tamara Bairašauskaitė

Alfredas Bumblauskas

Marija Drėmaitė

Albinas Kuncevičius

Arūnas Streikus

Salvijus Kulevičius

Justina Poškienė

Aurimas Švedas

Tomas Vaiseta

Gintautas Vėlius

Norbertas Černiauskas

Loreta Skurvydaitė

Jolanta Karpavičienė

Detalesnę balsavimo informaciją žr.  čia

Atsižvelgiant į tai, kad du kandidatai (Martynas Jakulis ir Inga Zakšauskienė) surinko po 20 balsų, bus organizuojamas pakartotinis balsavimas siekiant išrinkti neišrinktą vieną Tarybos narį.

Pakartotiniai rinkimai vyks vasario 13 d. nuo 9:00 iki 17:00, 324 auditorijoje.

Istorijos fakulteto rinkimų komisija

Pakartotinio balsavimo rezultatai

Gauti balsai:

Martynas Jakulis 15

Inga Zakšauskienė 11

Į Istorijos fakulteto Tarybą išrinktu laikomas: Martynas Jakulis

Istorijos fakulteto Rinkimų komisija

Jaunųjų istorikų mokykla 2019

Jaun.istoriku mokyklaVilniaus universiteto Istorijos fakultetas kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru kviečia gimnazijų moksleivius į tradicija tapusia Jaunųjų istorikų mokyklą. Diskutuosime aktualiomis ir įdomiomis archeologijos, istorijos ir kultūros istorijos temomis.

Susitikimai vyks kovo 14-15, balandžio 11-12 ir gegužės 9-10 dienomis Istorijos fakultete.

Išsamią programą ir registraciją rasite čia: https://www.lmnsc.lt/jaunuju_istoriku_mokykla/