Renginiai

Pasivaikščiojimas po 1937-tųjų Maskvą - 2014-02-20

2014 vasario 20 d., 17 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 211 auditorijoje (Universiteto g. 7, II aukštas), vyks profesoriaus Karlo Schlögelio knygos "Teroras ir svajonė: Maskva, 1937-ieji" pristatymas. 
Profesorius Karlas Schlögelis savo knygoje miestą atranda klajodamas. Erdvinį miesto pavidalą jis suvokia ir analizuoja kaip svarbų empirinį šaltinį savo Rytų Europos miestų kultūros istorijai. Savo knygoje apie Maskvą lemtingaisiais 1937 metais (jau išleista ir lietuviškai), kai apogėjų pasiekė ir stalinistinė kultūrinė produkcija, ir teroras, prof. Karlas Schlögelis pabandė paklajoti ir po sovietų sostinę. 
Knygos pristaymo metu kurio metu autorius pasakos apie pasirinktąjį tyrimo metodą ir jo ribas. Pokalbyje-kūrybinėse dirbtuvėse taip pat bus aptariama, kaip galima į vieną istoriografinį pasakojimą apjungti tuo pat metu vykusius visiškai skirtingus procesus.

Renginys vyks vokiečių-lietuvių k. su vertimu Įėjimas laisvas.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1526182607606259/

teroras-ir-svajone

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos