Stipendijų už pažangumą lėšų paskirstymas pavasario semestrui

Skelbiame stipendijų už pažangumą lėšų paskirstymo 2016/17 m.m. pavasario semestrui duomenis. Žr. čia

Kvietimas į Jaunųjų tyrėjų tarptautinę mokslinę konferenciją Šiauliuose

Jaun.tyr.konfKviečiame bakalaurantus, magistrantus, doktorantus dalyvauti Jaunųjų tyrėjų tarptautinėje mokslinėje konferencijoje, kuri įvyks š. m. balandžio 5 d. Šiauliuose.

Registracija į konferenciją vyksta iki 2017 m. kovo 22 d.

Registruojantis reikia pateikti pranešimo anotaciją (iki 1000 spaudos ženklų) ir 2–4 pagrindinius žodžius. Anotacijoje nurodyti pranešimo tikslą, metodus ir tyrimo rezultatus (registracijos anketos laukelyje).

Daugiau informacijos žr. čia.

Š. m. vasario 6 d. IF Taryboje buvo patvirtinta 2017 metų laidos IF absolventų pavasario sesijos bei baigiamųjų darbų pristatymo į katedras ir gynimo tvarka.

Baigiamuosius darbus gali ginti studentai, įvykdę visą studijų programos planą.

Nuolatinių bakalauro studijų programų IV kurso studentams paskaitos vyksta

rekomenduotina užbaigti paskaitas 2017 m. gegužės 812 d.

Nuolatinių bakalauro studijų programų IV kurso studentams galutinis studijų pasiekimų vertinimų laikotarpis

2017 m. gegužės 1519 d. į IS turi būti  suvesti visi  studijų rezultatai

Nuolatinių bakalauro studijų programų studentų bakalauro darbai pristatomi į katedras

iki 2017 m. gegužės 30 d. 15.00 val.

Bakalauro darbų gynimo sesija vyksta

2017 m. birželio 916 d.

Nuolatinių magistro studijų programų studentų magistro darbai į katedras pristatomi

iki 2017 m. gegužės 22 d. 15.00 val.

Magistro darbų gynimo sesija vyksta

2017 m. gegužės 31 d. – birželio 2 d.

Darbas turi būti įkeliamas į ETD duomenų bazę

tą pačią dieną, kurią atiduodamas katedrai, bet ne vėliau kaip 10 kalendorinių dienų iki darbų gynimo sesijos pradžios

Diplomai visiems IF absolventams bus įteikiami 2017 m. birželio 26 d. 1012 val. Šv. Jonų bažnyčioje

Prasidėjo internetinė ERASMUS+ registracija studijoms

erasmus pliusPrasidėjo internetinė ERASMUS+ registracija studijoms 2017-2018 m. rudens semestrui (akademiniams metams).

Kvietimą teikti paraiškas rasite ir tarptautinių ryšių paskelbtose naujienose http://www.vu.lt/lt/tarptautiniai-rysiai/naujienos

Studentų registracija vyks iki kovo 5d. (sekmadienis) 24:00 val.

Apie 2016/17 m.m. žiemos sesijos skolas ir mokesčių mokėjimą už 2016/17 m.m. pavasario semestro studijas

atention 32017 m. vasario 6 d. – vasario 17 d. (įskaitytinai) – vyksta žiemos sesijos skolų perlaikymas. Egzaminų/įskaitų perlaikymui  sudarytas perlaikymo tvarkaraštis skelbiamas fakulteto  internetinėje svetainėje bei skelbimų lentoje. Nesant informacijos apie kurio nors dalyko perlaikymą, prašome kreiptis individualiai į to dalyko dėstytoją katedroje.

Pasibaigus egzaminų (įskaitų) perlaikymo terminui studentui, turinčiam ne daugiau kaip 15 kreditų apimties skolų, fakulteto dekanas gali leisti pakartoti atitinkamo modulio/dalyko (-ų) arba modulio dalies studijas arba išlaikyti skolas eksternu.

• Norintys kartoti modulio/dalykų studijas studentai, pasibaigus perlaikymo terminui, iki 2017 m. vasario 28 d. (įskaitytinai) turi pateikti į Studijų skyrių (215 kab.) prašymus dėl neatsiskaityto/neišlaikyto dalyko ar modulio (modulio dalies) kartojimo (prašymo pavyzdį galite rasti fakulteto internetiniame puslapyje). Leidimas pakartojimui įforminamas fakulteto Dekano įsakymu, įvedamu į VUSIS: kartojantis dalyką studentas jo ištrauką bei mokėtiną pakartojimo mokestį  matys savo darbo vietoje VUSIS. Studentams, parašiusiems prašymą ir gavusiems sutikimą iš atitinkamo dalyko dėstytojo atsiskaityti už skolą eksternu (šio prašymo pavyzdį galite rasti fakulteto internetiniame puslapyje),  leidimas   bus įformintas Dekano įsakymu.
  • Modulių/dalykų, kurių studijas leista pakartoti, akademinių skolų likvidavimo terminas atidedamas vieneriems metams. Įmoka už studijų programos dalykų (modulių) kartojimą sumokama ne vėliau, kaip iki semestro, kuriame dėstomas norimas kartoti dalykas (modulis), pirmojo mėnesio pabaigos.
  • Baigiamojo kurso studentams, pasibaigus priešpaskutinio studijų semestro (7-ojo) egzaminų (įskaitų) perlaikymo terminui ir (ar) paskutinio studijų semestro (8-ojo) egzaminų (įskaitų) laikymo terminui, turintiems ne daugiau kaip 15 kreditų apimties akademinių skolų, fakulteto dekanas gali leisti atitinkamus egzaminus (įskaitas) dar vieną kartą perlaikyti iki baigiamųjų darbų gynimo (baigiamųjų egzaminų laikymo) pradžios. Tokių studentų prašymų laukiame Studijų skyriuje iki 2017 m. vasario 28 d. (įskaitytinai), prašymo pavyzdį galite rasti fakulteto internetiniame puslapyje.

Dėl studijų mokesčio: primename, kad pagal VU Senato komisijos 2012 m. gegužės  24 d. patvirtintą nutarimą (visą dokumentą rasite: http://www.vu.lt/site_files/SD/Studentams/Imoku_tvarka_2012.06.06.pdf

• semestrinę studijų, klausytojo  bei kartojimo  įmoką privalu sumokėti iki 2017 m. vasario 28 d.
  • pageidaujantieji studijų įmoką mokėti dalimis: iki vasario 24 d.  turi būti sumokėję ne mažiau kaip 30 procentų reikiamos mokėti sumos ir šios įmokos dokumentą kartu su prašymu Istorijos fakulteto Dekanui (prašymo formą rasite savo darbo vietoje VUSIS arba šioje nuorodoje: http://www.vu.lt/site_files/SD/Studentams/Prasymas_del_studiju_imokos_mokejimo_dalimis_2013.pdf)  atsiusti per IS/atnešti į Studijų skyrių. Prašyme būtina nurodyti likusios įmokos dalies arba 2 dalių mokėjimo sumas ir terminus.  Visi mokėjimai turi būti baigti iki 2017 m. gegužės 1 d.

Studijų įmokos, dalyko kartojimo, eksterno mokesčio kvitai yra kiekvieno studento darbo vietoje VUSIS, aplikacija „Mokėjimo kvitas“.

Kilus neaiškumams ar esant papildomų klausimų, prašome skambinti į Istorijos fakulteto Studijų skyrių tel. 268 7290.