Stipendijos trijų Baltijos šalių kalboms populiarinti

Baltic states flag map.svg Tartu, Latvijos ir Vilniaus universitetų rektoriai skelbia jungtinį stipendijų konkursą, skirtą paskatinti studijuoti estų, latvių ir lietuvių kalbas ir kultūras.

Stipendija yra 2000 eurų. Konkurse gali dalyvauti bet kurios studijų programos dieninio skyriaus studentai (taip pat iš užsienio), studijuojantys Vilniaus, Latvijos arba Tartu universitete. Pretendentas vieną iš trijų kalbų turi mokėti C1 lygiu (arba ji gali būti gimtoji), o likusias dvi – bent A2 lygiu.

Trijų universitetų rektoriai stipendijų konkursą rengs ir laimėtoją apdovanos pamečiui. Šiais metais konkursą globoja Tartu universitetas. Kandidatai bus vertinami trimis etapais: etapai raštu bei žodžiu savo universitete ir baigiamasis etapas Tartu universitete, kuriame dalyvaus trys geriausi studentai, atrinkti kiekvieno universiteto komisijos.

Konkurso etapai:

• Pirmasis: rašto darbas, vertinamas universitete, kuriame studijuoja studentas. Rašto darbą reikia pateikti iki 2017 m. gruodžio 17 dienos.
  • Antrasis turas: pokalbis, vertinamas universitete, kuriame studijuoja studentas. Konkurso dalyviai pirmojo turo rezultatus sužinos pirmąją sausio savaitę. Kartu jie gaus visą informaciją apie antrąjį turą. Konkursas žodžiu vys sausio mėnesį (tiksli data bus nurodyta). Konkurso žodžiu rezultatai ir reikalavimai baigiamajam turui bus paskelbti iki 2018 m. sausio 22 dienos.
  • Baigiamasis turas vyks 2018 m. vasario 22 d. Tartu universitete. Jame dalyvaus trys vietinių komisijų atrinkti studentai (po vieną iš kiekvieno universiteto).

Oficiali apdovanojimo ceremonija vyks 2018 m. vasario 23 dieną Tartu universitete.

Daugiau informacijos rasite čia

Dėl bakalauro baigiamojo darbo temos

baigiamieji darbaiBakalauro baigiamojo darbo temą, suderintą su vadovu, privaloma pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms ne vėliau kaip iki gruodžio 15 d.

Pavasario semestre atnaujinantys studijas studentai, baigiamojo darbo temas turi pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms iki einamųjų mokslo metų vasario 15 d.

Prašymo formą rasite čia http://www.if.vu.lt/studentams/prasymu-formos

Priimamos ISEP paraiškos

isep logo 200 lsVU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2018/2019 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

ISEP programa garantuoja nemokamą mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą!

Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite:

www.vu.lt → Tarptautiniai ryšiai → Mainų galimybės → ISEP

Paraiškos priimamos iki 2017 m. gruodžio 12 d. (imtinai).

Kilus klausimams, kreipkitės į Julius Pukelis , VU Centriniai rūmai, Tarptautinių programų ir ryšių sk., 242 kab., tel. 268 7156.

Plakatas/ skelbimas

Kvietimas dalyvauti MF studentų projekto „Sveikata ir darna – kiekvienam studentui“ parengtose paskaitose

5 124 food addiction faq 720Gerbiami studentai ir dėstytojai,

Kviečiame dalyvauti VU Medicinos fakulteto studentų parengtose paskaitose projekto „Sveikata ir darna – kiekvienam studentui“.

Projekto tikslas – suteikti Lietuvos studentams žinių apie sveikatą, sveiką gyvenseną, lytiškumą ir rengimą šeimai bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Ateik ir sužinok daugiau apie sveikatą!

Laukiame Jūsų VU Istorijos fakultete 2017 m. lapkričio  3 d. 13.00 val. 331 aud., 9 d.  11.00 val. 218 aud., 16 d. 11.00 val. 218 aud., 24 d. 15.00 val. 331 aud.

Kvietimas

Stipendijų už pažangumą lėšų paskirstymas 2017/18 m.m. rudens semestrui

pinigaiStipendijų už pažangumą lėšų paskirstymą 2017/18 m.m. rudens semestrui žr. čia