2017 m. baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraščiai ir recenzentai

baigiamieji darbaiMAGISTRO STUDIJŲ PROGRAMOS

Archeologijos magistro programos darbų gynimo tvarkaraštis ir recenzentai:

Istorijos magistro programos darbų gynimo tvarkaraštis ir recenzentai:

2017 m. gegužės 31 d. (trečiadienis) 10.00 val. 329 aud.

Paveldosaugos magistro programos darbų gynimo tvarkaraštis ir recenzentai:

2017 m. gegužės 31 d., birželio 1–2 d., 109 / Vizualikos aud., 10 val.

2017 m. baigiamųjų darbų gynimo komisijos

Kvietimas „Or be‘Lita“ premijai už geriausią Lietuvos aukštosiose universitetinėse mokyklose apgintą bakalauro ir magistro studijų baigiamąjį darbą žydų studijų tema laimėti

OR BELITAVšĮ „Šiaurės Jeruzalė“, VšĮ „Rytų Europos žydų kultūros ir istorijos tyrimų centras“ ir Jakovo Bunkos labdaros ir paramos fondas 2016 m. įsteigė metinę „Or be‘Lita“ premiją už geriausią Lietuvos aukštosiose universitetinėse mokyklose apgintą bakalauro ir magistro studijų baigiamąjį darbą žydų studijų tema, ar integruojantį žydų istorijos ir kultūros siužetus.

Konkurse gali dalyvauti Lietuvos aukštųjų universitetinių mokyklų bakalauro ir magistro studijų absolventai, kurie einamaisiais akademinias metais parengė ir apgynė žydų studijų srities baigiamąjį darbą, arba žydų istorijos ir/ar kultūros aspektus plačiai nagrinėjo ir integravo kitos tematikos baigiamajame darbe. Premijai teikiamas darbas turi būti apgintas ir įvertintas ne mažesniu balu nei 9 (devyni). Baigiamieji darbai ir kiti dokumentai yra laukiami nuo 2017 m. birželio 6 d. iki birželio 17 d. 12:00 val.* el. paštu: julijana@litvakworld.com

*Tuo atveju, jeigu darbai buvo ginti birželio 16 d., gynimo protokolo išrašą galima pateikti iki birželio 19 d.

Išsamesnę informaciją apie „Or be‘Lita“ premiją teikia VšĮ „Šiaurės Jeruzalė“ tel. (+370) 614 21 177, el. p. julijana@litvakworld.com

Daugiau informacijos apie kvietimą taip pat žr. čia

Premijos nuostatai

Pavasario sesija. Informacija kurso seniūnams

atention 3Pavasario sesijos tvarkaraščio lenteles galite paimti 216 kab. arba parašykite el.paštu: giedre.polkaite@if.vu.lt.

Su dėstytojais suderintų ir užpildytų lentelių Studijų skyriuje lauksime iki 2017 m. gegužės 12 d.

Egzaminų laikotarpis – birželio 1-30 d.

Kvietimas studentus atlikti praktiką Bažnytinio paveldo muziejuje

Bažnytinio paveldo muziejusBažnytinio paveldo muziejus kviečia istorijos, meno istorijos, komunikacijos, vizualiųjų ir taikomųjų menų bei kitų sričių studentus išbandyti savo įgūdžius atliekant praktiką žymioje Vilniaus muziejinėje institucijoje.

• Praktikos tikslas: susipažinti su muziejininko darbo specifika, eksponatų saugojimo, skaitmeninimo, inventorinimo ypatumais, ekskursijų vedimu, edukacinių programų kūrimu.
  • Veikla praktikos metu: Įsitraukti į muziejus veiklą, susipažinti, kaip vykdoma eksponatų apskaita ir ją ir vykdyti, prisidėti rengiant parodas, vesti ekskursijas, edukacines programas.
  • Laikas: praktikos trukmė 1–2 mėnesiai.
  • Rezultatas: Įgyta patirtis, išlavinti profesiniai įgūdžiai, rekomendacijos, darbo perspektyva.
  • Ko tikimasi iš praktikanto: aktyvumo, atsakingumo, kūrybiškumo, organizuotumo.

Susidomėjusiems rašyti: muziejus@bpmuziejus.lt

Bažnytinio paveldo muziejus

Šv. Mykolo g. 9

Vilnius

VU SA tyrimas dėl mokymosi išteklių poreikio

MKIC MantasPelakauskasVilniaus universiteto Studentų atstovybė (VU SA) kviečia visų VU studijų programų, pakopų bei kursų studentus dalyvauti tyrime ir užpildyti anketą apie mokymosi išteklių (knygų, programinės įrangos, technikos ir kt.) poreikį.

Tyrimu siekiama išsiaiškinti, kokių mokymosi išteklių paklausa ir trūkumas yra didžiausi. Susisteminusi ir išanalizavusi gautus duomenis, VU SA teiks siūlymus universiteto kamieninių akademinių padalinių administracijoms, kuo papildyti mokymosi išteklių bazes.

Apklausą prašome užpildyti šiuo adresu: apklausa.vusa.lt/index.php/236468

Apklausos pildymas anonimiškas ir užtruks iki 10 minučių.

Tyrimas rengiamas įgyvendinant VU SA 2016–2017 metų veiklos planą.