2017/18 m.m. pavasario sesijos skolininkų dėmesiui

sauktukas demesioPavasario sesijos skolų perlaikymas pasibaigė 2018 m. rugsėjo 17 d.

Po šio termino ne daugiau kaip 15 kreditų apimties skolų turintieji studentai, norintys tęsti studijas, turi iki 2018 m. rugsėjo 25 d. į IF Studijų skyrių  (215 kab.) pateikti  p r a š y m ą  dėl leidimo pakartoti atitinkamų modulių, dalykų studijas (prašymo pavyzdys yra kiekvieno studento darbo vietoje VUSIS) arba atsiskaityti už skolą eksternu (atsiskaitymas eksternu įforminamas užpildžius prašymo formą, ją gausite IF Studijų skyriuje, 215 kab.). Norintieji išlaikyti skolą eksternu turi prašyme gauti atitinkamo dalyko ar modulio dėstytojo tarpininkavimą.

Modulio (dalyko) pakartojimas ar laikymas eksternu  įforminamas Dekano įsakymu ir bus matomas dalyką prašiusiojo kartoti studento darbo vietoje VUSIS aplikacijoje „Išrašai iš įsakymų“.

Dalykų, kurių studijas Istorijos fakulteto Dekano įsakymu bus leista pakartoti, akademinių skolų likvidavimo terminas atidedamas vieneriems metams. Modulio, dalyko kurso kartojimo mokestis (tai yra numatyta studijų sutartyse) mokamas tame semestre, kada vyksta kurso kartojimas ir turi būti sumokamas per pirmąjį prasidėjusio semestro mėnesį.

Studentus, pasibaigus skolų perlaikymo terminui turinčius daugiau kaip 15 kreditų apimties akademines skolas, teiksime studijų sutarties nutraukimui dėl nepažangumo.

2018 m. rugsėjo 19 d.

Atranka dvišaliams mainams 2019 m. pavasario semestrui

dvisales sutartysŠiuo metu vyksta studentų atranka studijoms pagal dvišales sutartis. Atranka vyks iki 2018 m. spalio 1 d. imtinai. Daugiau informacijos rasite čia:

VU kviečia į sumaniosios praktikos pristatymą

Sumanioji praktikaVilniaus universiteto (VU) studentai nuo šiol turi puikią galimybę, be jau įprastos profesinės praktikos, atlikti ir sumaniąją praktiką (smart internship). Rugsėjo 20 d., 13.00 val. kviečiame universiteto bendruomenę (ir studentus, ir dėstytojus) dalyvauti sumaniosios praktikos pristatymo renginyje, kuris vyks VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio al. 5, Vilnius).

Sumanioji praktika – tai analogų neturinti galimybė ne tik tobulinti savo profesinius bei asmeninius gebėjimus, bet ir būdas atrasti savo specialybės pritaikomumą visiškai skirtingose srityse. Be to, studentai gauna progą tobulinti savo bendruosius gebėjimus: darbą komandoje, problemų sprendimą, sugebėjimą adaptuotis prie besikeičiančių galimybių, kūrybišką mąstymą ir kt.

Daugiau informacijos rasti čia

Įžanginė paskaita magistro studijų I kurso studentams

IFArcheologijos, Istorijos ir Paveldosaugos magistrantūros I kurso studentam įžanginė paskaita vyks rugsėjo 4 d. (antradienį) 13 val. VU Istorijos fakulteto 211 auditorijoje.

Susitikimo metu bus aptarti su studijomis susiję aktualūs klausimai. Laukiame Jūsų.

2017/2018 m.m. pavasario sesijos egzaminų perlaikymas

skolos2018 m. rugsėjo 3-17 d. vyksta pavasario sesijos egzaminų perlaikymas.

Perlaikymo TVARKARAŠTĮ rasite čia.

Dėl į sąrašą neįtrauktų dalykų egzamino perlaikymo su dėstytojais tarkitės individualiai.

Kursinių darbų skolininkai kursinį darbą į VU IS turi įkelti iki rugsėjo 7 d. ir tą pačią dieną atiduoti darbo vadovui.