Priimamos ISEP paraiškos

isep logo 200 lsVU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2018/2019 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų ar kitos šalies universitete.

ISEP programa garantuoja nemokamą mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą!

Daugiau informacijos apie programą ir atrankos procesą rasite:

www.vu.lt → Tarptautiniai ryšiai → Mainų galimybės → ISEP

Paraiškos priimamos iki 2017 m. gruodžio 12 d. (imtinai).

Kilus klausimams, kreipkitės į Julius Pukelis , VU Centriniai rūmai, Tarptautinių programų ir ryšių sk., 242 kab., tel. 268 7156.

Plakatas/ skelbimas

Kvietimas dalyvauti MF studentų projekto „Sveikata ir darna – kiekvienam studentui“ parengtose paskaitose

5 124 food addiction faq 720Gerbiami studentai ir dėstytojai,

Kviečiame dalyvauti VU Medicinos fakulteto studentų parengtose paskaitose projekto „Sveikata ir darna – kiekvienam studentui“.

Projekto tikslas – suteikti Lietuvos studentams žinių apie sveikatą, sveiką gyvenseną, lytiškumą ir rengimą šeimai bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Ateik ir sužinok daugiau apie sveikatą!

Laukiame Jūsų VU Istorijos fakultete 2017 m. lapkričio  3 d. 13.00 val. 331 aud., 9 d.  11.00 val. 218 aud., 16 d. 11.00 val. 218 aud., 24 d. 15.00 val. 331 aud.

Kvietimas

Stipendijų už pažangumą lėšų paskirstymas 2017/18 m.m. rudens semestrui

pinigaiStipendijų už pažangumą lėšų paskirstymą 2017/18 m.m. rudens semestrui žr. čia

Magistro studijų programų studentų dėmesiui!

baigiamieji darbaiBaigiamojo darbo temą, suderintą su vadovu, privaloma pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms ne vėliau kaip iki lapkričio 1 dienos.

Prašymo formą rasite čia.

Doktorantų, įstojusių į doktorantūrą 2017 metais, DĖMESIUI

JGMC vitas 2Visus, įstojusius į doktorantūros studijas 2017 metais, kviečiame spalio 19 d. 15 val. atvykti į VU Gyvybės mokslų centro (Saulėtekio al. 7) 401 auditoriją

Susitikime, kuriame dalyvaus mokslo prorektorius prof. Rimantas Jankauskas ir Mokslo ir inovacijų departamento Doktorantūros ir podoktorantūros skyriaus vadovė dr. Virginija Uksienė, bus aptariami bendri doktorantūros studijų klausimai.

Vėliau mintimis apie tai, kokia turėtų būti „gera“ daktaro disertacija, pasidalins Gyvybės mokslų centro direktorius dr. Gintaras Valinčius ir Filologijos fakulteto doc. Jurgis Pakerys.

Po susitikimo bus galimybė apžiūrėti Gyvybės mokslų centrą.

Susitikimo dalyvius prašome registruotis.

Maloniai kviečiame dalyvauti.