Skelbiamas konkursas Vytenio Povilo Andriukaičio stipendijai gauti

IF kiemasStipendija skiriama vieniems metams. Konkurse gali dalyvauti tik pažangūs I pakopos II–IV kurso Istorijos ir Kultūros istorijos ir antropologijos programų ir II pakopos Istorijos programos Istorijos fakulteto studentai, besidomintys XIX–XXI a. istorija.

Kandidatai turi iki 2018 metų lapkričio 19 d. pateikti arba atsiųsti el. paštu VU IF studijų prodekanui:

1. prašymą skirti stipendiją;

2. IF Studijų skyriuje parengtą pažymą apie studijų rezultatus;

3. dokumentus, įrodančius pasiekimus mokslinėje veikloje XIX–XXI a. istorijos srityje (referato, kursinio, bakalaurinio darbo ar straipsnio  (jei yra) kopiją (-as)).

V. P. ANDRIUKAIČIO VARDINĖS STIPENDIJOS SKYRIMO NUOSTATAI

Magistrantų dėmesiui

atention 3Baigiamojo darbo temą, suderintą su vadovu, privaloma pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms ne vėliau kaip iki lapkričio 1 d.

Pavasario semestre atnaujinantys studijas studentai, darbo temas turi pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms iki einamųjų mokslo metų vasario 15 d.

VU kviečia mokslininkus į podoktorantūros stažuotes

vu kiemasTalentingi ir motyvuoti mokslininkai kviečiami atlikti podoktorantūros stažuotems Vilniaus universitete (VU). Podoktorantūros stažuočių tikslas – skatinti novatoriškus mokslinius tyrimus, suteikti jauniems mokslininkams galimybę plėtoti savarankišką akademinę karjerą ir įsitraukti į Vilniaus universiteto akademinę bendruomenę.

VU suteikia galimybes daktaro laipsnį įgijusiems jauniems mokslininkams iš kitų mokslo ir studijų institucijų įsijungti į universiteto vykdomus mokslinius tyrimus, vadovaujant stažuotės vadovui įgyti naujų tyrimų įgūdžių ir mokslinių žinių, pasinaudoti universiteto mokslinių tyrimų infrastruktūra. Paprastai stažuotė trunka iki dvejų metų. Stažuotės gali vykti visų mokslo sričių tematikose.

Vykdyti podoktorantūros stažuotes Vilniaus universitete galima pasitelkiant šias finansavimo schemas:

Dėl papildomos informacijos apie podoktorantūros stažuočių galimybes Vilniaus universitete, galite kreiptis į Žemartą Budrį,

Daugiau informacijos apie stažuotes ir kvietimas teikti temas.

2017/18 m.m. pavasario sesijos skolininkų dėmesiui

sauktukas demesioPavasario sesijos skolų perlaikymas pasibaigė 2018 m. rugsėjo 17 d.

Po šio termino ne daugiau kaip 15 kreditų apimties skolų turintieji studentai, norintys tęsti studijas, turi iki 2018 m. rugsėjo 25 d. į IF Studijų skyrių  (215 kab.) pateikti  p r a š y m ą  dėl leidimo pakartoti atitinkamų modulių, dalykų studijas (prašymo pavyzdys yra kiekvieno studento darbo vietoje VUSIS) arba atsiskaityti už skolą eksternu (atsiskaitymas eksternu įforminamas užpildžius prašymo formą, ją gausite IF Studijų skyriuje, 215 kab.). Norintieji išlaikyti skolą eksternu turi prašyme gauti atitinkamo dalyko ar modulio dėstytojo tarpininkavimą.

Modulio (dalyko) pakartojimas ar laikymas eksternu  įforminamas Dekano įsakymu ir bus matomas dalyką prašiusiojo kartoti studento darbo vietoje VUSIS aplikacijoje „Išrašai iš įsakymų“.

Dalykų, kurių studijas Istorijos fakulteto Dekano įsakymu bus leista pakartoti, akademinių skolų likvidavimo terminas atidedamas vieneriems metams. Modulio, dalyko kurso kartojimo mokestis (tai yra numatyta studijų sutartyse) mokamas tame semestre, kada vyksta kurso kartojimas ir turi būti sumokamas per pirmąjį prasidėjusio semestro mėnesį.

Studentus, pasibaigus skolų perlaikymo terminui turinčius daugiau kaip 15 kreditų apimties akademines skolas, teiksime studijų sutarties nutraukimui dėl nepažangumo.

2018 m. rugsėjo 19 d.

Atranka dvišaliams mainams 2019 m. pavasario semestrui

dvisales sutartysŠiuo metu vyksta studentų atranka studijoms pagal dvišales sutartis. Atranka vyks iki 2018 m. spalio 1 d. imtinai. Daugiau informacijos rasite čia: