Studentams aktuali informacija

Kvietimas studentus atlikti praktiką Bažnytinio paveldo muziejuje

Bažnytinio paveldo muziejusBažnytinio paveldo muziejus kviečia istorijos, meno istorijos, komunikacijos, vizualiųjų ir taikomųjų menų bei kitų sričių studentus išbandyti savo įgūdžius atliekant praktiką žymioje Vilniaus muziejinėje institucijoje.

• Praktikos tikslas: susipažinti su muziejininko darbo specifika, eksponatų saugojimo, skaitmeninimo, inventorinimo ypatumais, ekskursijų vedimu, edukacinių programų kūrimu.
  • Veikla praktikos metu: Įsitraukti į muziejus veiklą, susipažinti, kaip vykdoma eksponatų apskaita ir ją ir vykdyti, prisidėti rengiant parodas, vesti ekskursijas, edukacines programas.
  • Laikas: praktikos trukmė 1–2 mėnesiai.
  • Rezultatas: Įgyta patirtis, išlavinti profesiniai įgūdžiai, rekomendacijos, darbo perspektyva.
  • Ko tikimasi iš praktikanto: aktyvumo, atsakingumo, kūrybiškumo, organizuotumo.

Susidomėjusiems rašyti:

Bažnytinio paveldo muziejus