VU Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto doktorantų seminaras - 2020-02-19

p. cvirkos paminklas vilniuje. skulptorius juozas mikenas 1952 mlh5713Vasario 19 d. (trečiadienį) 17 val. Istorijos fakulteto 329 auditorijoje vyks doktorantų seminaras.

Pranešėjai:

• Dokt. Rugilė Rožėnė (VU, Naujosios istorijos katedra, vadovas prof. dr. A.Streikus)
    Tema: Vilniaus miesto sovietinė modernizacija: tyrimo kryptys ir ribos
  • Dokt. Rasa Goštautaitė (VU, Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra, vadovė prof. dr. M.Drėmaitė)
    Tema: Ginčytinas paveldas: Petro Cvirkos paminklo atvejis

Kviečiame dalyvauti !

VU Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto doktorantų seminaras - 2020-02-05

Nuotrauka iš: https://www.clermontlibrary.org/explore-5-new-history-resources-with-history-research-center/Vasario 5 d. (trečiadienį) 17 val. Istorijos fakulteto 329 auditorijoje vyks doktorantų seminaras.

Pranešėjai:

• Dokt. Leonas Nekrašas (VU, Naujosios istorijos katedra, vadovas doc. dr. S.Kaubrys)

Tema: Administracine linija padalytų ūkių savininkų (ir darbininkų) problemos ir jų interesų gynyba XX a. III ir IV deš.

• Dokt. Aivaras Poška (LII, LDK istorijos skyrius , vadovė prof. dr.J.Verbickienė )

Tema: Žydų teisinis statusas Voluinės žemėse XIV-XVII a.

2019/2020 m.m. žiemos sesijos perlaikymo tvarkaraštis

perlaikymai2019/2020 m.m. žiemos seisijos perlaikymai vyks vasario 4-18 d.

BUS dalykų perlaikymo datos – vasario 6 ir 13 dienos. Bus dalykų perlaikymus skelbia už juos atsakingas fakultetas.

Tvarkaraštis gali pasipildyti, sekit.

Dėl į perlaikymų tvarkaraštį neįtrauktų dalykų egzamino perlaikymo su dėstytojais tarkitės individualiai.

TVARKARAŠTIS

Prašymai dėl baigiamojo / kursinio darbo temos ir vadovo

bakalauro prasymaiPrimename, kad pavasario semestre atnaujinantys studijas studentai, baigiamojo darbo temas turi pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms iki einamųjų mokslo metų vasario 15 d.

Kursinio darbo temą, suderintą su vadovu, privaloma pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms ne vėliau kaip iki kovo 1 d.

Laisvos valstybės finansuojamos vietos Istorijos fakulteto studijų programose 2020-01-17

laisvos vietosBAKALAURO studijų I kurse :

• Archeologijos st. programoje – 3 vietos;
  • Istorijos st. programoje – 5 vietos;
  • Kultūros istorijos ir antropologijos st.programoje - 2 vietos;

Į laisvas valstybės finansuojamas vietas, (jos turi būti užpildomos pasibaigus galutiniam studijų pasiekimų vertinimų laikotarpiui, bet ne vėliau kaip iki 2020 m. kovo 1 d.) gali pretenduoti mokantys už studijas studentai, neturintys skolų.
Studentų e-prašymų (e-prašymai yra studento darbo vietoje VUSIS) dėl perkėlimo į laisvą VF vietą laukiame iki 2020 m. vasario 25 d.

Perkėlimas į laisvas VF vietas vykdomas pagal VU Senato 2018 m. rugsėjo 25 d. patvirtintą nutarimą Nr. S-2018-10-8) „Laikinasis Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas“

Dėl kilusių klausimų ar papildomos informacijos skambinkite į IF Studijų skyrių (tel. 268 7290).