Magistrantų dėmesiui!

sauktukas demesioBaigiamojo darbo temą, suderintą su vadovu, privaloma pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms ne vėliau kaip iki lapkričio 1 d.

Pavasario semestre atnaujinantys studijas studentai, darbo temas turi pasirinkti ir prašymus įteikti katedroms iki einamųjų mokslo metų vasario 15 d.

Studentai, neatnešę prašymų dėl profesinės praktikos atlikimo vietos ir vadovo bei nesusitvarkę praktikos sutarčių, raginami kuo skubiau tą padaryti.

Baltijos šalių rektorių stipendijos konkursas

fghdfkgjhdkfgjhdkfghkdfjghdfgdfgdfgdfg 642x361Jau tradicija tapęs konkursas kviečia dalyvauti visų Vilniaus universiteto (VU) fakultetų visų pakopų studentus, mokančius Baltijos šalių kalbas:

vieną kalbą C1 lygiu (gimtoji kalba);
    kitas dvi kalbas bent A2 lygiu.

Šis konkursas skatina susieiti draugėn, lyg prieš 30 metų Baltijos kelyje, mokytis kaimyninių šalių kalbų, pažinti Baltijos šalių kultūrą. Trijų Baltijos universitetų – Tartu, Latvijos ir Vilniaus – rektorių stipendijos konkursas rengiamas ir laimėtojas skelbiamas kasmet. Kandidatai vertinami trimis etapais: raštu ir žodžiu savo universitete, vėliau baigiamasis etapas vyksta konkursą rengiančiame universitete. Šiemet konkursas yra remiamas VU ir vyks VU.

Pirmasis etapas: rašto darbas, vertinamas universiteto, kuriame kandidatas studijuoja. Kiekvienas kandidatas privalo pateikti tris rašto darbus: vieną lietuviškai, vieną latviškai ir vieną estiškai. Rašto darbus reikia pateikti iki 2019 m. gruodžio 20 d. Daugiau žr. čia

Antrasis etapas: pokalbis, vertinamas to universiteto komisijos, kuriame kandidatas studijuoja. Antrojo etapo rezultatai bus skelbiami iki 2020 m. sausio 31 d.

Baigiamasis etapas: pokalbis, kuris vyksta konkursą organizuojančiame universitete, priešais komisiją, suformuotą iš visų trijų Baltijos universitetų delegatų. Išsitraukiamos skirtingų lygių skirtingos temos pokalbiui. Tik trys studentai iš visų trijų universitetų šiemet 2020 m. kovo 10 d. konkuruos VU.

Oficiali apdovanojimų ceremonija, kurioje nugalėtojui įteikiama 2000 eurų stipendija, vyks 2020 m. kovo 11 d. VU Šv. Jonų bažnyčioje.

Daugiau informacijos žr. čia

2018/19 m.m. pavasario sesijos skolininkų dėmesiui

atention 3Pavasario sesijos skolų perlaikymas pasibaigė 2019 m. rugsėjo 16 d.

Po šio termino ne daugiau kaip 15 kreditų apimties skolų turintieji studentai, norintys tęsti studijas, turi iki 2019 m. rugsėjo 26 d. per VUSIS esančią kiekvieno studento darbo vietą pateikti e-prašymą dėl leidimo pakartoti atitinkamų modulių, dalykų studijas arba leisti už atitinkamus kreditus atsiskaityti eksternu. Prieš pateikiant e-prašymą dėl atsiskaitymo eksternu, prašome leidimą žodžiu suderinti su atitinkamo dalyko dėstytoju. Dėstytojas raštu tarpininkaus studento pateiktame e-prašyme Studijų skyriuje.
Modulio (dalyko) pakartojimas ar laikymas eksternu  įforminamas Istorijos fakulteto Dekano įsakymu ir matomas dalyką prašiusiojo kartoti ar atsiskaityti eksternu studento darbo vietoje VUSIS aplikacijoje „Išrašai iš įsakymų“.

Dalykų, kurių studijas Istorijos fakulteto Dekano įsakymu bus leista pakartoti, akademinių skolų likvidavimo terminas atidedamas vieneriems metams. Modulio, dalyko kurso kartojimo mokestis (tai yra numatyta studijų sutartyse) mokamas tame semestre, kada vyksta kurso kartojimas ir turi būti sumokamas per pirmąjį prasidėjusio semestro mėnesį.

Primename, kad turintiems kalbų skolas, jas likviduoti leidžiama tiktai kartojant kursą.

Studentus, po skolų perlaikymo termino turinčius daugiau kaip 15 kreditų apimties skolų, teikėme studijų sutarties nutraukimui dėl nepažangumo.

2019 m. rugsėjo 20 d.

Baigiasi registracija Erasmus studijoms 2019-2020 m.m. pavasario semestre

70746582 2702758823108386 355117293421723648 nDĖMESIO: Registracija Erasmus+ studijoms 2019 - 2020 m.m. PAVASARIO semestrui tęsis iki rugsėjo 22 d. 24:00 !
Kviečiame registruotis!

Nepraleisk šios progos!

VU STUDENTŲ REGISTRACIJA ERASMUS+ STUDIJOMS

Taip pat žr. fb informaciją

Skelbiamas konkursas IF alumno Vytenio Povilo Andriukaičio stipendijai gauti

IF kiemasKonkurse gali dalyvauti tik pažangūs I pakopos II–IV kurso Istorijos ir Kultūros istorijos ir antropologijos programų ir II pakopos Istorijos programos Istorijos fakulteto studentai, besidomintys XIX–XXI a. istorija. Stipendija skiriama 10 mėnesių.

Kandidatai turi iki 2019 metų rugsėjo 20 d. pateikti arba atsiųsti el. paštu VU IF studijų prodekanei:
1. Prašymą skirti stipendiją;
2. IF Studijų skyriuje parengtą pažymą apie studijų rezultatus;
3. Dokumentus, įrodančius pasiekimus mokslinėje veikloje XIX–XXI a. istorijos srityje (referato, kursinio, bakalaurinio darbo ar straipsnio, jei turite, kopiją(-as).