Įtraukiančios studijos

Moksleivi!

Istorikai 391

XVIII a. įsisąmoninta, kad išsilavinusi asmenybė ir apskritai civilizuota visuomenė negali egzistuoti be istorijos mokslo. Ši idėja susilaukė atgarsių ir mūsų šalyje: pirmoji Istorijos katedra Lietuvoje buvo steigta dar 1783 m.! Ji įkurta būtent Vilniaus universitete. Šiandieną šias tradicijas tęsia Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas, kuris gali būti tituluojamas seniausiu ir didžiausiu istorikų rengimo „cechu“ Lietuvoje.

Istorija – tai ne tik senų rankraščių ar knygų studijavimas. Tai mokslas, padedantis geriau suvokti nūdienos politinių, socialinių ir kultūrinių reiškinių istorinės ištakas ar priežastis! Istorija ir istorikai mus moko kritiškai, įžvalgiai ir vaizdingai pažinti praeities ir šiandienos tikrovę.

Ateik į istorijos pasaulį ir pamatysi kaip pasikeis tavo paties pasaulis. Ar esi pasiruošęs? Priimk erudicijos iššūkį – rinkis studijas mūsų fakultete!

 

 Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos