2012 m. - Neringa Dambrauskaitė

N.DambrauskaitėNeringa Dambrauskaitė 2006 m. įstojo į Vilniaus universitetą, Istorijos fakultetą. Jame baigė bakalauro bei magistro  studijas (magistro cum laude diplomu). Nuo 2012 m. studijuoja doktorantūroje.

• Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajorų namų ūkis XVI – XVII a. I p.:
    • LDK bajorų kasdienis gyvenimas ir materialinė kultūra XVI – XVII a. I p.
    • LDK bajorų virtuvė XVI – XVII a. I p.
    • LDK bajorijos namų ūkių socioekonomika XVI – XVII a. I p.

• Dambrauskaitė N. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajorų virtuvė XVI amžiuje // Lietuvos istorijos studijos. T. 31. Vilnius. 2013. P. 67 – 78.
  • Dambrauskaitė N. Tarp kulinarijos ir istorijos. – Rec.: Rimvydas Laužikas. „Istorinė Lietuvos virtuvė: maistas ir gėrimai Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“. Vilnius. 2014. – 208 p. // Lietuvos istorijos studijos. T. 33. Vilnius. 2014. P. 229 – 231.

• Dambrauskaitė N. Ką sutiktume pravėrę bajoro sodybos vartus? Tarnai ir šeimynykščiai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajorų namų ūkyje XVI amžiuje ir XVII amžiaus pirmoje pusėje // Lietuvos istorijos studijos. T. 34. Vilnius. 2014. P. 9 – 22.

• Dambrauskaitė N. Gyvenimas name ant paklėčių: XVI – XVII a. pirmos pusės bajoro kasdienybė // Naujasis Židinys – Aidai. Nr. 8. Vilnius. 2014. P. 51 – 55.

• Dambrauskaitė N. Nelaisvieji vaikai LDK bajorų dvaruose XVI – XVII a. pirmojoje pusėje // Literatūra ir menas. Nr. 1. Vilnius. 2015. P. 29 – 31.