2014 m. - Skaistė Ardavičiūtė

s.ardaviciute copy2006 m. įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Archeologijos katedrą, kurioje baigė archeologijos bakalauro studijas Cum Laude diplomu ir apgynė darbą "Akvamanilės Lietuvoje ir Europoje". 2010 m. įstojo į University College London Archeologijos institutą, kuriame sėkmingai apgynė magistro darbą "Ceramic Zoomorphic and Anthropomorphic Aquamaniles in Great Britain". 2014 m. priimta į Vilniaus universiteto doktorantūros studijas. Disertacijos tema - Stalo serviravimo indai ir įrankiai Lietuvoje XIV - XVII a.

Moksliniai interesai:

• Viduramžių valgymo kultūra
  • Keramikiniai ir metaliniai artefaktai
  • Akvamanilės
  • Naujausi fizikiniai - cheminiai artefaktų tyrimo metodai

Praktikos ir stažuotės:

• 2011 m. Londono Archeologijos archyvas ir tyrimų centras (London Archaeological Archive and Research Centre)
  • 2011 m. Petrie Egipto archeologijos muziejus (Petrie Museum of Egyptian Archaeology)