Gretutinės studijos

Gretutinės studijos Vilniaus universitete

Priimtieji į Universitetą 2011 metais ir vėliau gali pasirinkti gretutines studijas, kai studentams sudaromos galimybės greta pagrindinės studijų krypties (šakos) programos studijuoti kitos studijų krypties (šakos) programą ir įgyti dvigubą kvalifikacinį laipsnį.

Gretutinių studijų programa – bakalauro studijų programos dalis, kurią sudaro studijų programos rengėjų numatyti privalomieji ir (ar) studento pasirenkami ne mažesnės kaip 60 kreditų apimties kitos studijų krypties dalykai (moduliai), atitinkantys minimalius šios studijų krypties (šakos) dvigubam kvalifikaciniam laipsniui keliamus reikalavimus.

Gretutinės studijos nėra privalomos, tačiau tai gera galimybė tiems, kurie savo ateitį mato tam tikroje tarpdisciplininėje terpėje ir nori praplėsti išsilavinimą, atsisakydami galimybės gilintis į pagrindinę studijų kryptį.

Nepasirinkusieji gretutinių studijų studentai turi galimybę priklausomai nuo interesų įsigilinti į pagrindinę studijų kryptį (pasirinkdami specializaciją) ir įgyti pranašumą pagrindinės studijų krypties žinių, gebėjimų ir kompetencijų požiūriu.

VILNIAUS UNIVERSITETO GRETUTINIŲ STUDIJŲ ORGANIZAVIMO TVARKA

Visų Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių siūlomos gretutinių studijų programos

Gretutinės studijos VU Istorijos fakultete

GS VU Istorijos fakultete tvarka

VILNIAUS UNIVERSITETO ISTORIJOS FAKULTETO GRETUTINIŲ STUDIJŲ ORGANIZAVIMO TVARKA

I kurso studentai, ketinantys pasirinkti gretutines studijas, iki 2013 01 24 privalo parašyti prašymus dėl leidimo studijuoti pagal individualų studijų planą, prašymą pristatyti į 110 kab. gretutinių studijų administratorei. Prašymo forma pridedama.

Prašymo dėl leidimo studijuoti pagal individualų studijų planą forma

Dėl smulkesnės informacijos apie galimybę studijuoti gretutinių studijų programose kreiptis į Dalią Vitkauskaitę Priėmimo laikas: pirmadieniais ir ketvirtadieniais 11.00 - 14.00 arba kitu laiku susitarus tel. 2687278 ar el. paštu:  110 kab. įėjimas iš IF kiemelio

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos