J.Kozakaite.jpgVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
tel. +370 625 80872

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • traumos ir jų tendencijos priešistoriniais ir istoriniais laikais;
  • XX a. bioarcheologija (I ir II pasaulinių karų dalyvių palaikų tyrimai, 1944–1953 m. partizaninio karo dalyvių palaikų tyrimai).
Biografija:

2018 m. Vilniaus universitete apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją tema „Traumos XIII–XVIII a. Lietuvoje bioarcheologiniais duomenimis“ (vadovas – prof. Rimantas Jankauskas). Nuo 2019 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo darbuotoja ir Istorijos fakulteto asistentė. Dėstomi dalykai: žmogaus osteologija, paleopatologija, Baltijos regiono bioarcheologija, teismo antropologijos pagrindai ir etika. Nuo 2015 metų vykdomi reikšmingi tyrimai, susiję su asmenų palaikų tyrimais ar jų identifikacija (palaimintojo Teofiliaus Matulionio palaikų tyrimai; Gedimino kalne atrastų ir ekshumuotų 20 asmenų palaikų, siejamų su 1863-1864 m. sukilimu, antropologiniai tyrimai; Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio (LLKS) gynybos pajėgų vado brigados generolo Adolfo Ramanausko-Vanago palaikų antropologiniai tyrimai ir identifikacija ir pan.). Daugelio straipsnių bendraautorė, projektų vykdytoja ir archeologijos studentų baigiamųjų darbų vadovė.

Tinklai: