Sermuksnyte_E_Kurausko_nuotr.jpgVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • Istorijos didaktika;
  • muzeologija;
  • istorinės kultūros studijos.
Biografija:

Nuo 2002 m. rugsėjo 1 d. tapo Istorijos fakulteto Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedros asistente. 2006 m. apgynė humanitarinių mokslų (istorijos krypties) daktaro disertaciją “Lietuvos istorijos aktualinimas Lietuvos dokumentiniame kine ir televizijoje (1988-2005 m.)”. Nuo 2005 m. dirbo lektorės, nuo 2008 m. iki 2012 m. – prodekanės akademiniams reikalams pareigose. Nuo 2009 m. iki dabar dirba  docentės pareigose. Ekspertės teisėmis dalyvauja įvairių su istorijos didaktika, muziejais, vizualine kultūra susijusių komisijų, projektų veiklose.

Tinklai:

ORCID