IMG 5514Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra
tel. +370 (5) 268 72 88

el. paštas

Moksliniai interesai:

• šaltinotyra, šaltinių publikavimas;
  • viduramžių istorija;
  • Lietuvos istorija XI–XIV a.;
  • istorinė kartografija;
  • dokumentinis paveldas;
  • LDK vaizdinis paveldas;
  • Vilniaus universiteto istorija.

Biografija:

1995 m. Vilniaus universitete įgijo istorijos bakalauro, 1998 m. – istorijos magistro laipsnį. 1996–1997 m. studijavo Graco (Austrija) universitete (Erasmus). Nuo 1998 m. dirba Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedroje. 2014 m. apginta daktaro disertacija „Šv. Brunonas Kverfurtietis ir 1009 m. misija: šaltinotyrinis aspektas“ (vadovas prof. habil. dr. Edvardas Gudavičius), kuri LJMS organizuojamame geriausių apgintų disertacijų konkurse pripažinta geriausia socialinių ir humanitarinių mokslų kategorijoje.

Tinklai:

Academia.edu