Kulevicius Aut Gintaras MiltenisVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra
tel. +370 614 74265

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • kultūros paveldo teorija;
  • paveldosaugos istorija;
  • kultūros paveldas ir atmintis.
Biografija:

2001 m. baigė lietuvių filologijos bakalauro studijas (Šiaulių universitetas), 2002 m. paveldosaugos specialiąsias profesines studijas (Šiaulių universitetas), 2005 m. paveldosaugos magistro studijas (Vilniaus universitetas), 2010 m. apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją (tema „Lietuvos paveldosaugos idėjiniai modeliai ir jų raiška praktikoje sovietmečiu“, Vilniaus universitetas). 2001–2005 m. dirbo Kurtuvėnų regioninio parko direkcijoje kultūrologu. Nuo 2009 m. dirba Vilniaus universiteto Istorijos fakultete: nuo 2012 m. prodekanas, nuo 2016 m. docentas.

Įvairių ekspertų komisijų narys: Saugomų teritorijų konsultacinė taryba (Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos, 2016–2019), Nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos ekspertų komisija (Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, nuo 2019), Valstybinė kultūros paveldo komisija (deleguotas Lietuvos Respublikos Prezidento, nuo 2019) ir kt.

Įvairių kultūros paveldo tyrimų ir sklaidos projektų vadovas, iniciatorius, vykdytojas.

Tinklai: