Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas

Moksliniai interesai:
  • Sovietų Lietuvos nomenklatūra ir jos tinklaveika;
  • partizaninis karas Lietuvoje 1944–1953 m.;
  • kominternas, komunistinis pogrindinis Lietuvoje.
Biografija:

2016 m. Vilniaus universitete apginta humanitarinių mokslų istorijos krypties daktaro disertacija tema „Sovietų Lietuvos valdantysis elitas 1944–1974 metais: tarpusavio ryšiai ir jų raiška“. Nuo 2017 m. Vilniaus universiteto istorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros asistentas. 2017–2020 m. vykdė podoktorantūros stažuotę Vilniaus universitete (laimėtas LMT podoktorantūros stažuočių projektas) tema „Komunistinis pogrindinis nepriklausomoje Lietuvoje (1935–1940 m.): veikimas, skverbimasis, portretas“. Yra kelių kolektyvinių monografijų bendraautorius ir mokslo studijų, straipsnių autorius. Aktyviai dalyvauja istorijos mokslo populiarinime ir sklaidoje: yra parodos “kovotoJOS XIX–XX” vienas iš kuratorių, tinklalaidės „Ko tyli istorikai?“ bendraautorius.