Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas

Moksliniai interesai:
  • Diplomatijos istorija;
  • Pirmojo pasaulinio karo istorija;
  • Lietuvos-Šveicarijos politiniai ir kultūriniai ryšiai;
  • Lietuvos-Prancūzijos politiniai ir kultūriniai ryšiai;
  • Intelektualų istorija.
Biografija:

2019 m. Lietuvos istorijos institute apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją tema „Šveicarijos lietuvių politinė ir diplomatinė veikla 1915–1919 m. Lietuvos valstybingumo klausimu“. 2020–2022 m. Vilniaus universitete vykdė Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą podoktorantūros stažuotės projektą „Tautų Sąjungos aplinka 1927–1939 m.: Juozo Gabrio ir jo bendražygių veikla bei kolektyvinis portretas”. Yra parašiusi daug mokslo ir kultūros populiarinimo tekstų, dalyvausi istorinių parodų ir  dokumentinių televizijos laidų rengime.