i.zaksauskieneVilniaus universiteto Istorijos fakultetas

Moksliniai interesai:
  • Šaltojo karo istorija;
  • Vakarų radijo transliacijos Šaltojo karo metais;
  • medijų istorija, informacijos poveikis uždarose visuomenėse, informaciniai karai;
  • sovietinė kariuomenė Lietuvoje.
Biografija:

2015 m. Vilniaus universitete apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją tema ,,Vakarų radijo transliacijos į sovietų Lietuvą“. Nuo 2011 m. dirba Vilniaus universiteto Istorijos fakultete. 2017–2018 m. stažavosi Stanfordo universitete, JAV. 2013–2021 m. Kultūros paveldo departamento prie KM Nekilnojamojo kultūros paveldo pirmosios vertinimo tarybos ekspėrtė. Yra įvairių istorijos tyrimų ir sklaidos projektų iniciatorė ir vykdytoja.