VaisetaVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
tel. +370 (5) 268 72 86

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • sovietų Lietuvos socialinė ir kultūros istorija;
  • sovietinė psichiatrija;
  • XX a. seksualumo istorija;
  • XX a. antros pusės–XXI a. Lietuvos atminties kultūra.
Biografija:

2012 m. Vilniaus universitete apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją „Nuobodulio visuomenė: vėlyvojo sovietmečio Lietuva (1964–1984)“. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete dėsto nuo 2014 m., nuo 2018 m. – docentas. Užsiima XX a. antros pusės Lietuvos kultūros ir socialinės istorijos tyrimais. Kaip rašytojas yra išleidęs tris knygas (apsakymų rinkinį ir du romanus), redaguoja straipsnius ir knygas, 2015–2018 m. ėjo kultūros žurnalo „Naujasis Židinys-Aidai“ vyr. redaktoriaus pareigas, per LRT Klasiką veda radijo laidą „Pirmas sakinys“.

Tinklai:

ORCID