IF bendruomenės susitikimas su VU kapelionu

Eugenijus Puzynia, adventas / Asmeninio albumo ir Shutterstock nuotr. fotomontažas, www.lrt.ltVU kapelionas kun. Eugenijus Puzynia SJ kviečia Istorijos fakulteto bendruomenę į Adventinį susitikimą / popietę, kuris įvyks pirmadienį, gruodžio 16 d., 16.30 val., fakulteto 211 auditorijoje. Prie arbatos puodelio galėsime skirti laiko neformaliam pokalbiui ir pabendravimui dvasinėmis ar gyvenimiškomis temomis, laužyti tradicinį kalėdaitį, palinkėti kolegoms ir visai fakulteto bendruomenei prasmingų artėjančių švenčių.

Projekto "Gyvenamoji architektūra sovietinėje Lietuvoje: tarp masinės ir individualios" seminaras

arhitektura2019 m. lapkričio 12 d., 15.00-17.00 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 329 auditorijoje vyks LMT finansuojamos programos "Modernybė Lietuvoje" projekto "Gyvenamoji architektūra sovietinėje Lietuvoje: tarp masinės ir individualios" (S-MOD-17-21) seminaras ir rezultatų pristatymas bei aptarimas.

Projekto vykdytojai prof. dr. Marija Drėmaitė, dr. Viltė Janušauskaitė ir dokt. Matas Šiupšisnkas pristatys savo tirtas temas ir aptars jas su kviestiniais ekspertais.

Projekto vadovė Marija Drėmaitė pristatys projekto rezultatus (tyrimo aktualumą, sklaidos priemones, mokslinius straipsnius, pranešimus konferencijose ir parengtą monografiją).

Projektą įgyvendina Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas  Projektą finansuoja Lietuvos mokslo taryba
if LMT

IF metų renginys: J. Huizingos "Viduramžių rudens" šimtmečiui

huizingaGruodžio 11 d. (trečiadienis), 17 val. kviečiame į VU Istorijos fakulteto metų renginį "Kodėl kai kurios istorinės knygos nesensta? Johano Huizingos "Viduramžių rudens" šimtmečiui"

Dalyvauja: prof. Marija Drėmaitė, doc. dr. Aurelijus Gieda, doktr. Povilas Andrius Stepavičius, doc. dr. Aurimas Švedas, dr. Artūras Vasiliauskas.

Renginio vieta: VU Istorijos fakultetas, 211 aud.

Renginio metu bus pristatytas leidyklos "Aukso žuvys" išleistas naujas Johano Huizingos knygos "Viduramžių ruduo" lietuviškas leidimas, kurią bus galima ir įsigyti.

„Asmeninis investavimas: kaip uždirbti pinigus iš pinigų ir kada tinkamas metas tai pradėti daryti?" - atvira paskaita

persona invesKviečiame į atvirą magistrantūros studijų modulio „Kultūros ir mokslo projektai: rengimas, vadyba, sklaida“ paskaitą

Dėstytojai: p. Karolis Kybartas (Girtekos fondų valdytojas) ir p. Justinas Noreika (VU Fondo direktorius)
Paskaita vyks šių metų gruodžio 4 d. 11 val. VU Istorijos fakulteto 211 aud.
Kviečiame prisijungti, įgyti naujų įgūdžių ir išdrįsti pabandyti. Paskaita bus ne tik svarbi ir naudinga kiekvienam, bet ir praktiškai pritaikoma.

Tarptautinė mokslinė konferencija „Unijos ir dalybos: naujos valdžios formos vėlyvųjų Viduramžių Europoje“ - 2019 m. gruodžio 5 - 7 d.

unija2019 m. gruodžio 5 - 7 dienomis vyks Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto, Kylio Christiano Albrechto universiteto ir Herderio instituto Marburge rengiama tarptautinė mokslinė konferencija

„Unijos ir dalybos: naujos valdžios formos vėlyvųjų Viduramžių Europoje“
(Unions and Partitions: New Forms of Power in the Late Medieval Europe / Unionen und Teilungen. Neue Herrschaftsformen im spätmittelalterlichen Europa)

Konferencijos programa

Renginio vieta: Lietuvos nacionalinis muziejus Valdovų rūmai, Katedros a. 4.

Organizatoriai ir rėmėjai:

unija org logo