2020 m. priėmimas i VU ir LII istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūrą

phd applyPriėmimą į Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos instituto istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūrą vykdo bendra Priėmimo į doktorantūrą komisija.

Stojančiojo į istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūrą konkursinis balas susideda iš doktorantūros mokslinio projekto ir pokalbio vertinimo, stojančiojo magistro kvalifikacinio laipsnio ar jį atitinkančios kvalifikacijos suteikimą patvirtinančio diplomo priedėlio svertinio vidurkio ir mokslo darbų vertinimo (jei stojantysis tokių turi).

Moksliniai projektai (1 atspausdintas egzempliorius) kartu su mokslininkų rekomendacijomis, straipsnių kopijomis priimami ir registruojami VU Istorijos fakulteto dekanate  (Universiteto g. 7, II aukštas, 209 kab.) nuo rugpjūčio 17 d. iki  21 d. (penktadienis) 15.00 val.  Mokslinio projekto elektroninę versiją, mokslininkų rekomendacijas bei straipsnių, konferencijose skaitytų pranešimų, mokslo konkursuose premijuotų darbų ir kt. skenuotas kopijas nurodytu laiku taip pat privaloma atsiųsti el. paštu  , tel. (8 5) 2687297.

Priėmimas į 2020 m. istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūrą vyks rugpjūčio 26 d. (trečiadienį)  10.00 val. Vilniaus universitete, Istorijos fakultete, 329 aud. (Universiteto g.7, III a.).

Daugiau informacijos

Baigiamųjų darbų gynimai

211Informuojame, jog VU Senato sprendimas dėl sesijos pabaigimo nuotoliniu būdu nėra atšauktas. Baigiamųjų bakalauro ir magistro darbų gynimai vyks nuotoliniu būdu.

Visiems, kurie neturi techninių galimybių gintis baigiamąjį darbą nuotoliniu būdu, tokios galimybės bus suteiktos.

Tikrinkite universiteto el. paštą. Jei keitėsi Jūsų telefono numeris - el. paštu. informuokite Janiną Leonienę ().

Baigiamųjų darbų gynimų tvarkaraščiai:

Aktualūs dokumentai:

Jei turite su gynimais susijusių klausimų, kreipkitės į savo studijų programos gynimų komisijos administratorių:

Pratęstas paraiškų teikimo į BAFF Profesinės praktikos JAV programą terminas

BAFF logoAtsižvelgiant į COVID-19 pandemiją ir karantino sąlygas Baltijos šalyse, Baltijos-Amerikos Laisvės fondas pratęsė paraiškų į BAFF Profesinės praktikos JAV programą terminą. Paraiškos Profesinės praktikos stipendijai gauti bus priimamos iki gegužės 31 d.

Laukiamos paskutinio kurso bakalauro programos studentų, o taip pat magistrantų ir doktorantų paraiškos.

Visi norintys daugiau sužinoti apie Profesinės praktikos programą, atrankos procesą, konkurso sąlygas, kviečiami dalyvauti informaciniame vebinare, kuris vyks on-line gegužės 12 d. nuo 14:00 val.

Vebinaro prisijungimo nuoroda: https://ciee.zoom.us/j/98633435277
Vebinaras truks apie valandą, jo metu bus galima užduoti klausimus.

Informaciją apie Profesinės praktikos programą galite rasti BAFF tinklapyje

Aukštųjų mokyklų studentai kviečiami teikti paraiškas Fulbright mainų programai

fulbrightJAV ambasada Lietuvoje primena, kad Lietuvos universietetų studentai gali teikti paraiškas prestižinei Fulbright stipendijai gauti ir vienerius mokslo metus JAV universitete studijuoti pasirinktą dalyką. Šiuo metu teikiamos paraiškos antrosios ir trečiosios studijų pakopų studentams skirtai mainų programai (angl. Fulbright Graduate Student Program). Paraiškų teikimo terminas š.m. gegužės 15 d.
Daugiau informacijos

Baigiamųjų darbų pristatymo ir gynimo grafikas

Nuolatinių bakalauro studijų programų IV kurso studentams paskaitos vyksta   rekomenduotina užbaigti paskaitas 2020 m. gegužės 18 - 22 d.
 Nuolatinių bakalauro studijų programų IV kurso studentams galutinis studijų pasiekimų vertinimų laikotarpis  2020 m. iki gegužės 29 d. į IS turi būti suvesti visi studijų rezultatai
 Nuolatinių bakalauro studijų programų studentų bakalauro darbai el.paštu. siunčiami katedrų administratorėms užregistravimui   iki 2020 m. birželio 10 d. 15.00 val.
 Bakalauro darbų gynimo sesija vyksta  2020 m. birželio 17 - 22 d.
 Nuolatinių magistro studijų programų studentų magistro darbai el.paštu siunčiami katedrų administratorėms užregistravimui   iki 2020 m. birželio 8 d. 15 val.
 Magistro darbų gynimo sesija vyksta 2020 m. birželio 15 – 17 d.
 Darbas turi būti įkeliamas į ETD duomenų bazę   tą pačią dieną, kurią siunčiamas į katedrą, bet ne vėliau kaip likus 5 darbo dienoms iki baigiamųjų darbų gynimo pradžios