Studentų organizacijos

Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto studentų atstovybė

VU SA IF logo2VU SA IF – tai studentų atstovybė istorijos fakultete, kuri savo veiklą pradėjo 2003 m.
Nuo tada studentų atstovai siekia kokybiškai atstovauti Istorijos fakulteto studentus, perduoti jų nuomonę administracijai, padėti spręsti iškilusias problemas. Taip pat, VU SA IF organizuoja renginius, diskusijas, socialines akcijas fakulteto bendruomenei, perduoda naudingą ir aktualią informaciją studentams.

 

Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto studentų atstovybės svetainė

 

 

 

 

Vilniaus Universiteto studentų istorikų Korporacija Tilia

korp-tiliaOrganizacija pavadinta liepos, augančios VU Istorijos fakulteto (M. Daukšos) kiemelyje, garbei. Tilia susikūrė 1989 m. Veikla nuo įsikūrimo siejosi su istorijos mokslo populiarinimu, patriotizmu bei meile universitetui. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, viena iš svarbiausių Tilia funkcijų tapo atstovavimas studentų interesams (tai viena pirmųjų studentiškų organizacijų pradėjusių aktyviai veikti VU po nepriklausomybės paskelbimo).
Tilia su po nepriklausomybės paskelbimo atsikūrusiomis arba susikūrusiomis korporacijomis užmezgė ryšius, pradėta organizuoti bendrus renginius bei įsilieta į bendra Lietuvos korporacijų gyvenimą. Aktyviai ryšiai plėtoti su International students of history association (ISHA): Tilia Vilniuje organizavo seminarus, konferencijas bei dalyvavo ISHA veikloje užsienyje.

Korp! Tilia turi šiuos simbolius – spalvos, cirkulis, emblema, himnas. Korporacijos spalvos – žalia, juoda ir mėlyna. Visos jos susijusios su korporacijos, kaip Liepos, metafora. Korporacijos nariai, pabrėždami savo priklausomybę korporacijai naudoja tokius atributus – juosteles, kepurėles, ženkliukus.

Vilniaus Universiteto studentų istorikų Korporacijos Tilia Facebook svetainė

 

VU Istorijos fakulteto studentų mokslinė draugija

VU-IF-SMD-logo

VU IF SMD – Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto Studentų mokslinė draugija –  skirta tiems, kuriems istorija – ne tik studijų programa, bet ir visa apimantis mokslas, tikroji gyvenimo mokytoja.
Mūsų tikslas – sukurti erdvę, kurioje jaunieji istorijos entuziastai galėtų laisvai dalintis savo idėjomis, rasti bendraminčių, diskutuoti, ginčytis, kurti ir... visa galva pasinerti į istoriją. Kol kas mūsų nėra daug, bet! Kaip įrodė trys šimtai Termopilų gynėjų, ilgai išsilaikiusių prieš milžinišką persų kariuomenę – esmė ne kiekybėje, o kokybėje.
Savo veiklą plėtojame įvairiomis kryptimis. Draugijos nariai gali įsilieti į įvairių būrelių veiklą, dalyvauti draugijos rengiamose diskusijose, debatuose, konferencijose. Turime savo tinklaraštį, kuriame bus talpinami draugijos narių moksliniai pranešimai ir kita informacija.
VU IF SMD – smagus Tavo kelias į akademinį gyvenimą!

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos