A.Zilinskaite

tel. +370 613 81889

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • akmens ir bronzos amžių tyrimai Baltijos jūros regione;
  • priešistorinių bendruomenių ekonomikos sistemos;
  • nekilnojamojo Lietuvos kultūros paveldo ir archeologinių tyrimų sklaida.
Biografija:

2006 m. įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Archeologijos katedrą, kurioje sėkmingai apgynė archeologijos mokslo bakalauro ir magistro studijų baigiamuosius darbus. Nuo 2014 m. studijas tęsia doktorantūroje, rengiamos daktaro disertacijos tema „Rytų Baltijos regiono priešistorinių bendruomenių ekonomikos sistemos iki erų sandūros“. Nuo 2020 m. dirba lektore Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Archeologijos katedroje. Nuo 2008 m. daugiau nei 150 nacionalinių ir tarptautinių projektų nekilnojamojo kultūros paveldo tema koordinatorė ir vadovė, Lietuvos archeologijos draugijos pirmininkė.

Tinklai:

ORCID