LRT.lt nuotrauka2021 m. Vilniaus tarptautinė knygų mugė ir joje vykę apdovanojimai buvo itin sėkmingi Istorijos fakulteto bendruomenei. Vasario 26 d. šių metų Jurgos Ivanauskaitės premija buvo įteikta doc. dr. Tomui Vaisetai už romaną „Ch.“,  („Baltos lankos“, 2021). Tą pačią dieną mugėje knygos „Neįgyvendintas Vilnius“ (leidykla „Lapas“, 2021) autorėms prof. dr. Marijai Drėmaitei ir dr. Rasai Antanavičiūtei buvo įteikta Vilniaus klubo premija už  skatinimą pažinti Lietuvos sostinę, Vilniaus miesto istorijos populiarinimą, vilniečių ir svečių žingeidumo ir pagarbos Lietuvos sostinei ugdymą. Mugėje taip pat paskelbti „Metų knygos rinkimai 2021“ nominantai. Tarp nominantų kategorijoje "Publicistika ir dokumentika" atsidūrė dr. Norberto Černiausko knyga „1940. Paskutinė Lietuvos vasara“ (Aukso žuvys, 2021). Už ją ar kitas knygas balsuoti galima iki 2022 m. balandžio 25 d. interneto svetainėje www.skaitymometai.lt , portale LRT.lt, elektroniniu paštu arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius.

Sveikiname!