LRT projekto „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“ tikslas – patraukliomis priemonėmis papasakoti sudėtingą Lietuvos istoriją, atskleisti unikalų Lietuvos kraštovaizdį, supažindinti su Lietuvos regionų etnokultūrinėmis tradicijomis ir virtuve. Ekspedicijai vadovauja VU Istorijos fakulteto profesorius Alfredas Bumblauskas. Ekspedicija plaukė nuo pat Nemuno aukštupio Baltarusijoje iki Kauno.

Apie šią unikalią ekspediciją per LRT dokumentinės laidos buvo rodomos 2016 m. rugsėjo – 2017 m. sausio mėn.

NE BaltarusijojeNacionalinės ekspedicijos'2016 laidos: