Eugenijus Puzynia, adventas / Asmeninio albumo ir Shutterstock nuotr. fotomontažas, www.lrt.ltVU kapelionas kun. Eugenijus Puzynia SJ kviečia Istorijos fakulteto bendruomenę į Adventinį susitikimą / popietę, kuris įvyks pirmadienį, gruodžio 16 d., 16.30 val., fakulteto 211 auditorijoje. Prie arbatos puodelio galėsime skirti laiko neformaliam pokalbiui ir pabendravimui dvasinėmis ar gyvenimiškomis temomis, laužyti tradicinį kalėdaitį, palinkėti kolegoms ir visai fakulteto bendruomenei prasmingų artėjančių švenčių.