2024-04-24 18:00

sunys lietuvoje2024 m. balandžio 24 d. 18.00 val., Vilniaus universiteto Idėjų observatorija, M. K. Čiurlionio g. 29, Vilnius

Šuo neabejotinai yra pirmasis prijaukintas gyvūnas, o kartu artimiausias žmogaus palydovas jau bent 15 000 metų. Per ilgus tarpusavio bendradarbiavimo amžius keitėsi šuns atliekamos funkcijos, plėtėsi jo veiklos spektras. Rodos, apie šunis šiandien žinome labai daug, bet ar tikrai viską?

Tyrinėdami archeologinius, zooarcheologinius ir istorinius šaltinius VU Istorijos fakulteto mokslininkai Giedrė Piličiauskienė, Povilas Blaževičius bei Toma Zarankaitė-Margienė atskleidė įdomiausių naujų faktų apie Lietuvoje XIII–XVIII a. gyvenusius šunis.

Norite apie tai sužinoti plačiau? Ateikite į knygos pristatymą balandžio 24 d., 18.00 val. VU Idėjų observatorijoje!

(renginio trukmė ~ 1 val.)