Istorikai vitasVilniaus universiteto studijų metų pradžios šventės RENOVATIO STUDIORUM programa

2018 m. rugsėjo 3 d. (pirmadienis)

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00 – Mokslo metų pradžios šventė Istorijos fakulteto bendruomenei Istorijos fakulteto kiemelyje po liepa (Universiteto g. 7).

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

16.30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

18.00 val. – maldos vakaras „Viltis neapgauna“ su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Rugsėjo 3–7 dienomis visus pirmojo kurso studentus kviečime dalyvauti Vilniaus universiteto integracijos savaitėje. Plačiau žr. čia