seimas ltLR Seimo archyve saugomi dokumentai šiuo metu intensyviai skaitmeninami ir rengiami juos pateikti visuomenei susipažinti Seimo interneto svetainėje.

Labai prašytume ir kviestume VU Istorijos fakulteto studentus atlikti praktikas Seimo kanceliarijos Dokumentų departamento Archyvo skyriuje. Praktikos užduotis būtų Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo 1990–1992 metų veiklos skaitmenintus dokumentus įkelti į informacinę sistemą ir juos aprašyti.

Dėl praktikos ir dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel.: (8 5) 239 6153 ar el. p.