laisvos vietosBAKALAURO studijų I kurse :

• Archeologijos st. programoje – 3 vietos;
  • Istorijos st. programoje – 5 vietos;
  • Kultūros istorijos ir antropologijos st.programoje - 2 vietos;

Į laisvas valstybės finansuojamas vietas, (jos turi būti užpildomos pasibaigus galutiniam studijų pasiekimų vertinimų laikotarpiui, bet ne vėliau kaip iki 2020 m. kovo 1 d.) gali pretenduoti mokantys už studijas studentai, neturintys skolų.
Studentų e-prašymų (e-prašymai yra studento darbo vietoje VUSIS) dėl perkėlimo į laisvą VF vietą laukiame iki 2020 m. vasario 25 d.

Perkėlimas į laisvas VF vietas vykdomas pagal VU Senato 2018 m. rugsėjo 25 d. patvirtintą nutarimą Nr. S-2018-10-8) „Laikinasis Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašas“

Dėl kilusių klausimų ar papildomos informacijos skambinkite į IF Studijų skyrių (tel. 268 7290).