aktyvus klausymasisAr žinojai, kad girdėti ir išklausyti kitą žmogų – du skirtingi dalykai? Iš tiesų, to išmokti nėra taip paprasta, todėl išklausymo ir aktyvaus klausymosi įgūdžiai turi būti nuolat tobulinami. Kodėl tai svarbu? Gebėjimas aktyviai klausytis gali padėti ir studijose, ir bendraujant su kitais žmonėmis, ypač kai norisi suprasti, kaip jie iš tiesų jaučiasi. Todėl kviečiame dalyvauti seminare ir lavinti šiuos įgūdžius.

2020 lapkričio 26 ir gruodžio 17 d.

Nuotolinio seminaro metu atsakysime į šiuos klausimus:

- Kas yra aktyvus klausymasis?
- Ar aš galiu išmokti aktyviai klausytis?
- Kaip galiu pritaikyti savo aktyvaus klausymosi įgūdžius norint suteikti pirmąją psichologinę pagalbą kitam?

Seminarą ves VU psichologė Gintarė Mikulienė.

Seminare gali dalyvauti tik VU studentai.

Registracija: https://bit.ly/3ny4Wvc (pirmiausia įvesk savo universitetinį el. paštą, po to – savo VU prisijungimo numerį ir slaptažodį).

Daugiau informacijos:

Facebook renginys