Archeologijos stovyklaDrezdeno taikomųjų mokslų universiteto (HTWD) Informatikos ir matematikos bei Erdvinės informacijos fakultetai kviečia archeologijos studentus į vasaros mokyklą, skirtą geomokslų ir kompiuterinių metodų taikymui archeologijoje. Pagrindinės temos:

• įvadas į skaitmeninę archeologiją,
  • matematikos ir informatikos pagrindai,
  • neinvaziniai archeologiniai tyrimai (remote sensing),
  • 3D dokumentacija,
  • taikomoji ir kompiuterinė archeoastronomija,
  • GIS archeologijoje.

Vasaros mokykla vyks birželio 3-14 dienomis, nuotoliniu būdu. Užsiėmimų kalba – anglų.

Dalyvavimas – nemokamas. Būtina turėti kompiuterį su interneto prieiga ir galimybe įdiegti atvirojo kodo programinę įrangą.

Registracija vyksta iki 2024 m. gegužės 12 d., pranešimas apie priėmimą atsiunčiamas iki gegužės 17 d.

Daugiau informacijos