Lietuvos ir Ukrainos istorikų susitikimas

kyivstar vkraina 1690 iskarpa2016 m. kovo 10 d., 17.00 val.  Vilniaus universiteto Istorijos fakultete (Universiteto g. 7), 218 aud.  vyks Lietuvos ir Ukrainos istorikų susitikimas:

Dalyvauja: prof. Alfredas Bumblauskas, prof. Andrzej Gil, doc. Genutė Kirkienė, prof. Ihor Skoczylas.

Renginys vyks rusų kalba.

Projekto „Stačiatikių ir unitų visuomenės Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje: istorija, kultūra, atmintis“ renginys.

Organizatoriai:  Vilniaus universitetо Istorijos fakultetas, Гуманітарний факультет Українського Католицького Університету.

Rėmėjai: Lietuvos mokslo taryba, Публічна програма «Соборна Україна та Київська традиція», Науково-дослідницька програма «Київське християнство та унійна традиція», Vilniaus ukrainiečių bendrija / Громада українців Вільнюса.

Informacija: el. p. , tel. (8 5) 268 7253.

Taip pat žr. IF facebook paskyroje