IF istorikai forume „Kaip atrasti Vasario 16-osios Respubliką mokykloje?“

04 CDM Ta 5488 1019x6802015 m. balandžio 29–30 d. Kaune, Maironio universitetinėje gimnazijoje (Gimnazijos g. 3), vyks Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų lituanistų ir istorikų forumas „Kaip atrasti Vasario 16-osios Respubliką mokykloje?“.

Pranešimus balandžio 30 d. skaitys ir VU Istorijos fakulteto mokslininkai:

• Dr. Aurelijus Gieda, Lituanistikos Triumviratas: K. Būgos, K. Jurgelionio ir A. Voldemaro keliai modernėjančioje Lietuvoje;
  • Doc. dr. Dalia Bukelevičiūtė, K. Griniaus indėlis į valstybingumo stiprinimą

Forumo tikslas – aktualizuoti Lietuvos Respublikos (1918–1940) palikimą, idėjų gyvybingumą ir tęstinumą, aptarti, ką ir kaip pasakojame apie Vasario 16-osios Respubliką mokykloje, pasidalyti naujausiais istorijos, literatūros, kultūros istorijos tyrimais ir įžvalgomis, telkti akademinę ir mokytojų bendruomenę.

Daugiau informacijos žr. čia.