Renginiai

Konferencija "Pilietis - stipriausias karys?"

karysSpalio 12 dieną, 17.30 val. Vilniaus universiteto Mažojoje auloje vyks konferencija "Pilietis - stipriausias karys?"

Koks mūsų visuomenės santykis su valstybės gynyba praeityje? Kokias galimybes ir istorines tradicijas turime? Kaip šį suvokimą keičia Ukrainos ir Rusijos karas? Ar karas gali tapti pilietinę visuomenę Ukrainoje kuriančiu veiksniu?

Konferencijoje, remdamiesi istoriniais pavyzdžiais, nagrinėsime Lietuvos piliečių santykį su valstybės gynyba tarpukaryje, vykstant pokario partizanų kovoms bei sovietinės okupacijos metais. 

Diskusijos su žymiais visuomenės žmonėmis metu kalbėsime, kaip Ukrainos ir Rusijos karas, veikia pilietiškumo suvokimą Lietuvos ir Ukrainos visuomenėse. 

 
Konferencijos organizatoriai: VU Istorijos fakultetas ir Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentą prie KAM.
 
 
Konferencijos FB event'as 
 
 
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos