augustinavicius foto smallVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Archeologijos katedra

tel. +370 606 468 48
el. paštas

Moksliniai interesai:
  • paveldosauga;
  • istorinė geografija;
  • informacinių technologijų pritaikymas archeologijoje.
Biografija:

2001 metais Vilniaus universitete baigtos archeologijos bakalauro, o 2013 metais – archeologijos magistro studijos. Nuo 2002 iki 2006 m. dirbau archeologu Kultūros paveldo centre, kuris nacionaliniu lygmeniu vykdo kultūros paveldo objektų apskaitą. Nuo 2006 iki 2016 m. dirbau Kultūros paveldo departamente kontrolės srityje. Kuruoti tuo metu problematiškiausi paveldosaugos klausimai. Nuo 2017 iki 2018 m. eitos kultūros viceministro pareigos. Kuruotos sritys: paveldosaugos institucijos, muziejai, bibliotekos, archyvai, valstybės ir ES investicijos kultūros srityje. Nuo 2019 iki 2020 m. Lietuvos žydų bendruomenėje eitos finansų direktoriaus pareigos. Kuruoti klausimai susiję ne tik su bendruomenės finansais, bet ir litvakų paveldo objektų įveiklinimu. Nuo 2020 m. dirbu Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijoje, direktoriumi.