Sidebar

Siekiant skatinti įvairių kartų mokslininkų bendradarbiavimą nuo 2015 m. organizuojamas Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos instituto Istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras.

Seminarų tikslas – intensyvinti istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūros studijas, užtikrinti glaudesnį doktorantų bendradarbiavimą tarpusavyje ir su patyrusiais mokslininkais, o taip pat sudaryti jiems galimybes pasitikrinti vykdomų tyrimų išvadas, dalintis informacija ir atradimais, ieškoti atliekamų tyrimų sąlyčio taškų.

Organizuota virš 40 seminarų, kurių metu savo tyrimus pristato po du doktorantus. Seminaruose dalyvauja Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto mokslininkai, doktorantų vadovai, doktorantai, magistrantai. Seminarai yra atviri.

knygosGruodžio 1 d. 17 val. 332 aud. vyks pirmasis doktorantų seminaras, vykdomas pagal bendros Lietuvos istorijos  instituto ir Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto istorijos doktorantūros komiteto patvirtintą naują tvarką. Savo temų ištirtumo būklę ir iš to kylančius planuojamo tyrimo probleminius klausimus pristatys:

  • dokt. Rūta Matimaitytė, disertacijos tema „Vaikų migracija į sovietų Lietuvą (1944 - 1960 metais): istorija, atmintis ir trauma“. Vadovas – dr. A.Griffante;

  • dokt.  Ugnė Jonaitytė, disertacijos tema „Nesantuokiniai vaikai Vilniaus ir Žemaičių vyskupijose XVIII a.: sociodemografinės charakteristikos“. Vadovė – dr.R.Šmigelskytė-Stukienė.

Kviečiame dalyvauti.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos