Sidebar

Siekiant skatinti įvairių kartų mokslininkų bendradarbiavimą nuo 2015 m. organizuojamas Vilniaus universiteto ir Lietuvos istorijos instituto Istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras.

Seminarų tikslas – intensyvinti istorijos ir archeologijos mokslo krypties doktorantūros studijas, užtikrinti glaudesnį doktorantų bendradarbiavimą tarpusavyje ir su patyrusiais mokslininkais, o taip pat sudaryti jiems galimybes pasitikrinti vykdomų tyrimų išvadas, dalintis informacija ir atradimais, ieškoti atliekamų tyrimų sąlyčio taškų.

Organizuota virš 40 seminarų, kurių metu savo tyrimus pristato po du doktorantus. Seminaruose dalyvauja Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto ir Lietuvos istorijos instituto mokslininkai, doktorantų vadovai, doktorantai, magistrantai. Seminarai yra atviri.

Seminarus organizuoja prof. dr. Jurgita Verbickienė. 


 

p. cvirkos paminklas vilniuje. skulptorius juozas mikenas 1952 mlh5713Vasario 19 d. (trečiadienį) 17 val. Istorijos fakulteto 329 auditorijoje vyks doktorantų seminaras.

Pranešėjai:

  • Dokt. Rugilė Rožėnė (VU, Naujosios istorijos katedra, vadovas prof. dr. A.Streikus)
    Tema: Vilniaus miesto sovietinė modernizacija: tyrimo kryptys ir ribos
  • Dokt. Rasa Goštautaitė (VU, Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra, vadovė prof. dr. M.Drėmaitė)
    Tema: Ginčytinas paveldas: Petro Cvirkos paminklo atvejis

 

Kviečiame dalyvauti !

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos