AKunceviuciusVilniaus universiteto Istorijos fakultetas

• archeologija;
  • kultūros paveldas.
Biografija:

Albinas Kuncevičius – Vilniaus universiteto Archeologijos katedros vedėjas, profesorius, humanitarinių mokslų daktaras, atitinkantis humanitarinių mokslų srities istorijos krypties habilitacijos reikalavimus (HP). Gimė 1957.11.05. Baigė studijas Vilniaus universitete 1980 m. 1993 m Vilniaus universitete apgynė humanitarinių mokslų istorijos krypties daktaro disertaciją tema „Vilniaus žemutinės pilies kokliai“. Nuo 1999 m. docentas, nuo 2014 m. – profesorius, nuo 2021 m. – Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys.

Tinklai:

ResearchGate