A.Cerniauskiene.jpgVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra
tel. +370 652 09042

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • betono architektūra;
  • pokario architektūros paveldo vertinimas ir išsaugojimas;
  • betono konservavimas, taisymas ir priežiūra.
Biografija:

2021 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją tema  „Meninių formų ir gelžbetonio technologijų sąveika Lietuvos architektūroje“. Nuo 2009 m. yra atestuota architektė, įgyvendintų visuomeninių ir gyvenamųjų pastatų bendraautorė. Taip pat daugelio vietinių ir tarptautinių projektų bei kūrybinių dirbtuvių dalyvė: atviros architektūros festivalio „Pastatai kalba. Šiauliai“ turinio organizatorė, 2022 m.; Lietuvos architektų sąjungos vykdyto projekto „Lietuvos XX a. vid. - XXI a. pr. vertingos architektūros sąrašas“ bendraautorė, 2018–2020 m.; viena iš architektų, įgyvendinusių 2018 m. Lietuvai atstovavusio „Pelkių paviljono“ instaliacijas Venecijos architektūros bienalėje.

Tinklai:

ResearchGate