Tai kompiuterizuotas, darbui su GIS programine įranga (ArcGIS Desktop, ArcView, kt.) aprūpintas, kabinetas (322 kab.). Naudojama archeologijos ir paveldo studijose, kuriant skaitmeninius žemėlapius, duomenų bazes, dirbant su LiDAR technologijomis. Specializuota įranga padeda užtikrinti humanitarikos ryšius su praktine-taikomąja sritimis, naudoti fizinių ir technologijos mokslų pasiekimus ir priemones, integruotis į šiuolaikinį technologijų ir informacijos perteikimo pasaulį. Gali naudotis fakulteto mokslininkai ir studentai.