Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra
tel. +370 (5) 268 72 88

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • socialinė ir ekonominė istorija;
  • miesto istorija;
Biografija:

2010 m. Klaipėdos universitete apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją tema „Mažmeninė prekyba Vilniaus, Kauno ir Gardino gubernijose 1861–1914 metais (tinklas, plėtra, modernėjimas). 2004–2006 m. dirbo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo departamente istorinių tyrimų programų skyriuje. 2011–2012 m. pagal LMT finansuojamą projektą dirbo Lietuvos istorijos institute jaunesniąja mokslo darbuotoja. 2012–2022 m. pagal LMT finansuojamus projektus dirbo Vilniaus universitete. Yra įvairių istorijos tyrimų ir sklaidos projektų vadovė, iniciatorė, vykdytoja.