Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas
tel. +370 (5) 2687284

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • gyvenviečių ir kraštovaizdžio archeologija;
  • geofizikiniai metodai archeologijoje;
  • archeologijos objektų paieška, žvalgymų metodai;
  • archeologinė keramika;
  • Lietuvos geležies amžiaus archeologija.
Biografija:

2004–2009 m. Vilniaus universitete studijavo doktorantūroje ir apgynė daktaro disertaciją „Rytų Lietuvos gyvenvietės I tūkstantmetyje po Kr.“.

Nuo 2004 m. dirba Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcijos Mokslinių tyrimų skyriuje. Lietuvos istorijos institute dirba mokslo darbuotoju dirba nuo 2013 m. Nuo tų pačių metų dalyvauja archeologijos skyriaus programoje „Žmogus ir bendruomenė geležies amžiaus Rytų Lietuvoje. Ideologija ir socialiniai ryšiai“.

Archeologinius tyrimus vykdo nuo 2004 m. Svarbiausi tyrinėti objektai: Kernavės archeologinė vietovė (Širvintų r., 2004-2015 m.), Karmazinų senovės gyvenvietė (Vilniaus r., 2005 m.), žvalgomieji tyrimai Neries pakrantėse (Vilniaus r., Širvintų r., Elektrėnų sav., 2009-2014 m.), Kvietinių senovės gyvenvietė ir kapinynas (Kalipėdos r., 2015 m.).

Nuo 2011 m. vykdo geofizikinius tyrimus archeologijos objektuose georadaru, o nuo 2014 m. – ir magnetometru. Atlikti tyrimai įvairiose Lietuvos archeologinėse vietovėse – Kernavėje, Šventojoje, Nidoje, Alksnynėje, Jutonyse, Vilniuje, Luokesoje, Daugėlaičiuose, Taurapilyje ir kt.

Tinklai:

ORCID