I.EmuzieneVilniaus universiteto Istorijos fakultetas

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • XX–XXI a. Lietuvių diasporos istorija;
  • sovietų propagandos ir komunikacijos istorija;
  • diasporos medijų (radijo, tv) istorija;
  • tarpdisciplininiai žiniasklaidos priemonių tyrimai.
Biografija:

2018 m. Vytauto Didžiojo universitete apsigynė humanitarinių mokslų daktaro disertaciją tema „Amerikos lietuvių bendruomenės audiovizualinės žiniasklaidos raida 1944–1990“. Dirbo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centre, Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje, nuo 2022 m. – Lietuvos nacionaliniame muziejuje. Nuo 2022 m. Vilniaus universitete įgyvendina podoktorantūros stažuotę, tyrimo tema „Sovietų Lietuvos viešoji komunikacija lietuvių diasporai Šiaurės Amerikoje (1944–1991): dalyviai, kanalai, atgarsiai“.

Stažavosi Varšuvos, Ilinojaus, Bournemouth universitetuose bei Amerikos lietuvių archyvuose, tyrimų ir studijų centruose JAV. Nuo 2016 m. “Entangled media history network” tarpdisciplininių medijų tyrimų tinklo narė. Dalyvavo mokslinėse konferencijose ir skaitė pranešimus Latvijoje, JAV, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, etc. Aktyviai dalyvauja istorijos mokslo populiarinime ir sklaidoje, kuruoja ir koordinuoja istorines parodas.

Tinklai:

ORCID