Čelkis nuotraukaVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Senovės ir vidurinių amžių istorijos katedra

el. paštas

Moksliniai interesai:
  • XIII–XVIII a. LDK istorinė geografija ir kartografija;
  • LDK istorijos šaltinių publikavimas;
  • LDK sausumos kelių struktūros ir susisiekimo tyrimai;
  • LDK politinių–administracinių struktūrų istorija.
Biografija:

2005–2007 m. Vilniaus universitete Istorijos fakultete įgytas istorijos magistro kvalifikacinis laipsnis. 2007–2011 m. doktorantūros studijos Vilniaus universitete Istorijos fakultete, apginta disertacija tema „Valdžia ir erdvė: Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teritorializacijos procesas XIV–XVI a.“ (vadovas prof. dr. Rimvydas Petrauskas). 2012–2014 m. podoktorantūros stažuotė Lietuvos istorijos institute, tyrimų objektas: „Sausumos kelių tinklo formavimas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XIV–XVII a.“ (vadovė prof. dr. Raimonda Ragauskienė). 2009–2022 m. stažuotės Prancūzijos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos, Ukrainos mokslo institucijose ir archyvuose. Nuo 2013 m. Istorijos fakulteto Senovės ir viduramžių istorijos katedros asistentas. Nuo 2021 m. gruodžio Lietuvos mokslų akademijos jaunosios akademijos narys.

Tinklai:

academia.edu