Sidebar

N.Dambrauskaite2006 m. įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą. Jame baigė bakalauro, magistro (CUM LAUDE diplomu) ir doktorantūros studijas. 2017 m. kovo 24 d. apgynė daktaro disertaciją tema „Bajorų namų ūkis Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje XVI a.–XVII a. I pusėje“. Nuo 2017 m. Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Senovės ir viduramžių istorijos katedros asistentė. 2014 m. ir 2016 m. laimėjo Lietuvos mokslo tarybos stipendiją už doktoranto akademinius pasiekimus. 2019 m. rugsėjo 3 d. Lietuvos mokslų akademijos prezidiumo nutarimu laimėjo 2019–2020 m. Lietuvos mokslų akademijos jaunųjų mokslininkų stipendiją.