L.Skurvydaite 2023Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra
tel. +370 (5) 268 72 88

el. paštas

Moksliniai interesai:

• universitetų istorija;
  • heraldika;
  • sfragistika.

Biografija:

1991 m. baigė Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, Istorijos studijų programą. 1994 m. Viduramžių istorijos Menų magistro laipsnis (New York universitetas ir Centrinis Europos universitetas). 2005 m. Vilniaus universitete apgynė humanitarinių mokslų srities daktaro disertaciją „Lietuvos valdovo antspaudo insignijos susiformavimas XIV a. pabaigoje–XV a. pradžioje“. Nuo 1991 m. dirba Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedroje. Nuo 1995 m. yra Istorijos fakulteto Erasmus programos koordinatorė. 2000–2012 m. tarptautinio Europos istorikų tinklo CLIOH narė ir koordinatorė Istorijos fakultete. 2010–2012 m. ir 2012–2020 IF Studijų reikalų ir tarptautinių ryšių prodekanė. Nuo 2012 m. Vilniaus universiteto akademinio protokolo komisijos pirmininkė. Nuo 2020 m. išrinkta Istorijos fakulteto dekanė. Nuo 2020 m. Vilniaus universiteto pedagoginių vardų suteikimo komisijos narė ir Vilniaus universiteto leidinių serijos Fontes historiae universitatis Vilnensis redakcinės kolegijos pirmininkė.

Tinklai:

ResearchGate