JanusauskaiteVilniaus universiteto Istorijos fakultetas
Istorijos teorijos ir kultūros istorijos katedra
el. paštas

Moksliniai interesai:

• kultūros paveldo apsaugos istorija ir praktika;
  • urbanistikos paveldas;
  • modernizmo paveldas;
  • sovietmečio kasdienybė.

Biografija:

2005 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė architektūros bakalauro, 2007 m. – architektūros magistro (architektūros teorijos ir istorijos) studijas. 2008 m. įstojo į Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą Kultūros istorijos ir antropologijos specialybę, 2013 m. įgijo istorijos bakalauro laipsnį (cum laude). 2019 m. Vilniaus universitete apgynė humanitarinių mokslų istorijos ir archeologijos krypties daktaro disertaciją (mokslinė vadovė prof. dr. Marija Drėmaitė) „Urbanistinio paveldo apsauga sovietinėje Lietuvoje: idėjos ir praktika“.

Vilniaus universiteto Istorijos fakultete dėsto nuo 2015 m.

Tinklai: