alma mater vilnensisAlfredas Bumblauskas, Zenonas Butkus, Vytautas Gricius, Reda Griškaitė, Genutė Kirkienė, Stanislava Matulaitytė, Loreta Skurvydaitė, Silva Žilinskaitė, Arvydas Pacevičius, Vygintas Bronius Pšibilskis, Jokūbas Sūdžius, Lidija Šabajevaitė, Alma Mater Vilnensis: Vilniaus universiteto turtai istorijos skersvėjuose (XVI-XXI amžiai): kolektyvinė monografija, atsakomasis redaktorius Vygintas Bronius Pšibilskis, vaizdinę medžiagą parengė ir kartoschemas sudarė Inga Leonavičiūtė. Vilnius: Vilniaus universiteto leidykla, 2016. – XXIII, 904 p.: iliustr. – (Fontes et studia historiae Universitatis Vilnensis / redaktorių kolegija: Rimvydas Petrauskas (pirmininkas) … [et al.]). – santr. angl., ISBN: 978-609-459-833-3.

Apie knygą žr. čia