puzinasVilniaus universiteto Istorijos fakulteto Archeologijos katedra kviečia į 8-ąją tarptautinę mokslinę konferenciją „Jono Puzino skaitymai”, kuri šiemet hab. dr. R. Rimantienės 95-erių metų jubiliejaus proga yra skirta akmens ir bronzos amžiaus archeologijos tematikai. Renginyje – pranešimai iš Lietuvos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir Ukrainos.

Konferencija vyks:

• Rugsėjo 17 d. nuo 9:30 val. Vilniaus universiteto Senato salėje (Centriniai rūmai, 2 aukštas), o nuo 11:40 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 211 aud. (Universiteto g. 7, 2 aukštas)
  • Rugsėjo 18 d. nuo 9:30 val. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, 211 aud. (Universiteto g. 7, 2 aukštas)

K O N F E R E N C I J O S    P R O G R A M A