Luka Sinevicienewww.etaplius.lt

Nuolatos prie keleto projektų, tarp kelių darboviečių, keliaujanti iš vienos ar kitos Lietuvos vietos į radijo eterį, televizijos ekraną ar į Instagram – tokia iš Šiaulių kilusios istorikės ir visuomenininkės Lukos Sinevičienės kasdienybė. Šiuo metu Luka siekia daktaro laipsnio, tačiau neapleidžia senų veiklų ir nesibodi imtis naujų: toliau lanko mokyklas bei veda pamokas, prisideda prie pilietinių projektų, šiais metais pradėjo vesti radijo laidą „Vardan tos“. Ir tai tik dalelė visų jos darbų! Pokalbyje su Luka Sinevičiene – apie jai itin brangią istoriją, pilietiškumą ir... gimtuosius Šiaulius.

Skaityti daugiau