Sidebar

M.Emuzis 20202016 m. Vilniaus universitete apginta humanitarinių mokslų istorijos krypties daktaro disertacija tema „Sovietų Lietuvos valdantysis elitas 194 –1974 metais: tarpusavio ryšiai ir jų raiška“. Nuo 2017 m. Vilniaus universitet Iistorijos fakulteto Naujosios istorijos katedros asistentas. 2017–2020 m. podoktorantūros stažuotė Vilniaus universitete (laimėtas LMT podoktorantūros stažuočių projektas) tema „Komunistinis pogrindinis nepriklausomoje Lietuvoje (1935–1940 m.): veikimas, skverbimasis, portretas“.